Дата народження
21 квітня 1974
Країна
Україна
Соцмережі
979

Василь Вірастюк

Василь Вірастюк - український спортсмен, заслужений майстер спорту України, володар титула “Найсильніша людина світу”, неодноразовий чемпіон світу у силовому багатоборстві, а також актор. Живе у Києві. 

Біографія

Василь Вірастюк народився в 1974 році в Івано-Франківську. Майбутній спортсмен з'явився на світ в простій родині водія вантажівок. Вірастюк почав професійно займатися спортом у віці 10 років. Спеціалізувався на метанні ядра. Закінчив фізкультурний технікум в рідному Івано-Франківську. Василь Вірастюк також служив в українській армії, після чого займався тренерською роботою.

Кар'єра

Вперше взяв участь в змаганнях World's Strongest Man в 2000 році. Василь Вірастюк виявився одним з «піонерів» у багатоборстві. Змагання «богатиря» транслювалися на телебаченні, що приносить йому популярність.

Найсильнішою людиною планети Василь Вірастюк визнається в 2004 році. Також знову завойовує титул найсильнішого в світі в 2007 році.

Брав участь у безлічі телевізійних проектів. Був особою багатьох українських брендів. У 2015 році йде на державну службу. Є інспектором прикордонної служби України.

Досягнення

Василь Вірастюк - один з найбільш відомих спортсменів країни. Автор ряду національних рекордів з пауерліфтингу. Чемпіон України і багаторазовий чемпіон світу. Кавалер ордена «За заслуги». Має звання майстра спорту міжнародного класу.

Чутки і скандали

Василь Вірастюк відрізняється різкістю у висловлюваннях, що часто призводить до конфліктів з представниками громадського життя. Так, богатир конфліктував зі співаком Іво Бобулом, творчість і персону якого назвав смішними. Також критикою в соціальних мережах відзначилася його участь в одному з телевізійних шоу, де професійний спортсмен схуд на камеру разом з учасниками, які страждають ожирінням. Критики спортсмена заявили, що йому нема чого робити на подібному проекті і він займає чуже місце. Також Василь Вірастюк потрапляв в заголовки ЗМІ, коли публічно погрожував чоловікові, який здійснив наїзд на його сина.

Статки і джерела доходів

Василь Вірастюк - забезпечений спортсмен. За час професійної кар'єри заробив десятки тисяч доларів призових. Великі гроші «богатир» також отримав на рекламі, в якій вкрай активно знімався в останні роки. Василь Вірастюк бере активну участь в різних телевізійних проектах, які приносять йому десятки тисяч доларів.

Сім'я і особисте життя

Василь Вірастюк перебуває у другому шлюбі з Інною Вірастюк - співробітницею однієї з фармацевтичних фірм. Від цього союзу має сина Олега.

Перша дружина «богатиря» загинула в 2006 році. Дружиною Віратюка була Світлана Забіяка - чемпіонка України з фітнесу. Жінка загинула в 2006 році, в результаті нещасного випадку на гірськолижному курорті в Туреччині. Від першого шлюбу у Вірастюка залишився син Адам.

Фото і відео
Дата народження
21 квітня 1974
Країна
Україна
Соцмережі