Дата народження
04 листопада 1952
Країна
Україна
Соцмережі

Віктор Шокін

Біографія

Народився Віктор Шокін в столиці України у 1952 році. Спочатку вступив до Української сільськогосподарської академії, а після навчався в Харківському юридичному інституті ім. Ф.Е. Дзержинського (сьогодні - Національний юридичний університет ім. Я. Мудрого).

Кар'єра

У перші роки трудової діяльності Шокін служив у Збройних Силах СРСР, а також працював звичайним техніком.

У 1980 році почав стажуватися в районному відділенні прокуратури Києва. Через рік отримав роботу, і протягом 8 років працював там слідчим.

У 1989 році отримує посаду старшого слідчого з особливо важливих справ в прокуратурі Києва.

Після цього, пропрацювавши ще кілька років главою відділу по контролю діяльності спецпідрозділів Києва, став слідчим з особливо важливих справ в Київській Генпрокуратурі.

У 2002 році Віктор Шокін отримує посаду заступника Генпрокурора України. У 2005 році звільнений, так як підозрювався в зв'язках з кримінальним світом, але в 2014 році відновлений Петром Порошенко на держслужбі і через рік знову призначений Генпрокурором України.

Досягнення

Віктор Шокін - заслужений юрист України, в минулому - генпрокурор країни.

Чутки і скандали

2 листопада 2015 року відбувся обстріл кабінету Віктора Шокіна. Стріляв невідомий снайпер, якраз під час наради. У Генпрокуратурі заведено кримінальну справу про замах на життя генпрокурора України. Після інциденту Віктор Миколайович пішов у відпустку.

Статки і джерела доходів

За даними декларації за 2014 рік дохід екс-генпрокурора склав майже мільйон гривень (з них в якості зарплати держслужбовця було виплачено тільки 136 711 гривень). Окрім таких доходів, Шокін володіє 2-ма земельними ділянками (4 750 кв. м і 801 кв. м), приватним будинком (172,5 кв. м), великою квартирою (139,2 кв. м) і гаражем (18 кв. м).

Особисте життя і сім'я

За офіційними даними Віктор Шокін неодружений, має доньку Тетяну Горностаєву, яка є заступником прокурора Одеської області. Однак є підстави припускати, що у нього є цивільна дружина і ще одна дитина.

Фото і відео

https://www.youtube.com/watch?v=qAV9pxb61LY

Дата народження
04 листопада 1952
Країна
Україна
Соцмережі