Дата народження
28 липня 1960
Соцмережі

Володимир Гришко

Народний артист України, співак

Дата народження: 28.07.1960 р.

Рідне місто: Київ

У віці 7-ми років Володимир Гришко почав проявляти свій співочий талант в хорі «Щедрик». Після школи, в 1982-му році, він вступив в КМУ ім. Р. Глієра за спеціальністю класична гітара, а також на вокальне відділення Київської консерваторії.

Із 1988-го року Володимир Гришко влаштовується вокалістом-стажером в Національному театрі опери і балету. Паралельно з роботою в театрі співак бере активну участь в різних музичних конкурсах. У 1996-му році Володимир Гришко став солістом Маріїнського театру. Пізніше український співак став солістом в нью-йоркській «Метрополітен Опера».

У 2004-му році оперний метр став продюсером фестивалю «Київська Русь», який закликає до об'єднання слов'янських народів.

У 2005-му році спільно з Джеймсом Лабрі та Томасом Дювалем він реалізував незвичайний проект «True Symphonic Rockestra». У ньому оперна музика придбала важке рокове звучання.

У 2007-му році він створив проект «Обличчя нової опери». Так в класику проник хіп-хоп і авангардні постановки. Проект реалізувався спільно з Національним театром опери та балету.

У грудні 2011 року Володимир Гришко дав спільний концерт з Монсеррат Кабальє. Подія відбулася на сцені Національного палацу «Україна».

У 2013-му році Володимир Гришко випустив 2 естрадних альбоми.

Через рік його ім'я занесли до книги рекордів України як українського співака, який 44 рази виконав головні партії в «Метрополітен Опера».

У 2015-му році співак вирушив у сольні гастролі Китаєм і Європою, дав кілька майстер-класів для молодих оперних та естрадних співаків.

Володимир Гришко є професором Київської консерваторії та членом журі багатьох музичних конкурсів.

Особисте життя

Співак познайомився зі своєю дружиною Тетяною біля консерваторії. Як він стверджує, відразу побачив в цій дівчині матір своїх дітей. Тетяна стала другою дружиною Володимира.

Оперний співак є батьком двох дітей.

Скандали

У 2013-му році Володимир Гришко підтримував Антимайдан, пізніше він виступав в окупованому Криму.

У 2017-му році Володимир Гришко поділився з пресою голою правдою західного закулісся. За його словами, деякі кастинги в театрах США і Європи потрібно проходити голяка. Він відмовився від подібного, тому не отримав деякі хороші ролі.

У 2017-му році співак придбав кілька картин відомих майстрів XIX століття. Пізніше з'ясувалося, що роботи є підробками. Незважаючи на те, що картини були придбані в 2013-му році, Володимир відправив їх на експертизу лише через 4 роки. Як повідомив колекціонер, який продав підробки, Володимир Гришко брав у нього картини в обмін на організацію друку книг в Китаї. З цієї причини оперна зірка лише одного разу заплатила йому 300 USD і віддала золотий годинник, який виявився підробкою.

Статок

Прибутки співака залишилися не підраховані пресою.

Дата народження
28 липня 1960
Соцмережі