Країна
Україна
Соцмережі

Володимир Курпіта

Біографія

Володимир Курпіта народився в 1970 році. Навчався в Нижегородському медичному університеті. Отримав професію лікаря-інфекціоніста та гастроентеролога.

Кар'єра

Після закінчення університету Курпіта близько 10 років служив в Головному військовому клінічному госпіталі Міноборони.

Потім, з 2005 по 2009 рік працював фахівцем з ВІЛ / СНІД / ІПСШ в Бюро Всесвітньої організації охорони здоров'я.

Після цього протягом 5 років керував Всеукраїнською БО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ / СНІД».

У 2014 році призначений головою Держслужби України з питань протидії інфекціям ВІЛ / СНІД, а також іншим небезпечним захворюванням.

Досягнення

Володимир Іванович є кандидатом медичних наук. Очолює Держслужбу з питань протидії таким серйозним захворюванням як ВІЛ / СНІД та ін.

Чутки і скандали

На початку 2017 року відбувся відбір на місце гендиректора Держустанови «Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України». У конкурсі брали участь тільки Володимир Купріта і Роман Родина. Всі члени комісії підтримали першого кандидата. І це незважаючи на те, що Володимир Іванович був пов'язаний з низкою скандалів про фонд «Всеукраїнська мережа ЛЖВ», керівником якого він був разом з Дмитром Шерембеєм, главою БО «Пацієнти України».

На рахунки обох благодійних фондів надходили великі суми грошей від деяких фармацевтичних компаній, яких партнери лобіювали під час державної закупівлі ліків, а також заважали реєстрації лікарських препаратів іншими фармацевтичними компаніями. За даними журналістського розслідування, Нацполіція завела кримінальну справу на обидва фонди в зв'язку з підозрою в незаконному збагаченні під виглядом благодійності. За це винуватці можуть позбутися майна і до 12 років волі.

Незважаючи на це, Курпіта отримав посаду.

Статки і джерела доходів

Сім'я Курпіти володіє квартирою в столиці (71,9 кв.м), ділянкою землі в Києво-Святошинському районі (1500 кв.м), приватним будинком (202,5 ​​кв.м) і двома автомобілями (Renault Megane і KIA Picanto).

Дохід Володимира Івановича на посаді гендиректора власного благодійного фонду за 2016 рік склав майже 1,3 мільйона гривень. Тобто в місяць він отримував близько 100 000 гривень. Готівкою він зберігав 7 000 доларів. Дружина на цьому ж, як виявилося, підприємстві заробила 343 000 гривень. Крім цього, Володимир і Олена отримали гонорари, сума яких в цілому склала 208 000 гривень.

Особисте життя і сім'я

Володимир Іванович одружений, має двох дітей.

Фото і відео

Країна
Україна
Соцмережі