Дата народження
18 вересня 1971
Країна
Україна
Соцмережі
382

Володимир Шаран

Радянський і український футболіст, півзахисник. Виступав за збірну України. По завершенні кар'єри гравця став тренером. Головний тренер ФК «Олександрія».

Біографія

Володимир Шаран - український футболіст і тренер. Народився в 1971 році в Івано-Франківській області. Навчався в дитячо-юнацькій школі, а також в спортивному інтернаті у Львові.

Кар'єра

Володимир Шаран починає спортивну кар'єру в кінці 80-х років. Дебютує в команді «Карпати».

Активно грав за молодіжну збірну СРСР, у складі якої став чемпіоном Європи і бронзовим призером світової першості серед футболістів-юніорів.

У 1991 році Володимир Шаран стає гравцем постійного складу київського «Динамо». Грає на позиціях нападника, півзахисника і захисника.

У 1994 році переходить в «Дніпро», а через три роки повертається в «Карпати». У період з 2001 по 2003 роки Володимир Шаран грає за команду «Поліграфтехніка», після чого починає займатися тренерською роботою.

Першими підопічними Шарана стають футболісти другого складу «Кривбасу». У 2005 році колишній футболіст стає тренером «Зірки», а в 2007 - 2008 роках - тренує гравців клубу «Закарпаття».

У 2011 році Володимир Шаран стає наставником в команді «Олександрія». У 2012 році недовго працює в клубі «Карпати».

У період з 2013 року і до сьогодні Володимир Шаран є головним тренером клубу «Олександрія».

Досягнення

Володимир Шаран - багаторазовий чемпіон України у складі «Динамо». Призер національного чемпіонату в якості гравця «Дніпра» і «Динамо». Володар Кубка країни. Чемпіон молодіжної першості Європи і призер Чемпіонату світу серед юніорів. На сьогодні Володимир Шаран визнаний одним із найбільш результативних футбольних тренерів України.

Чутки і скандали

Володимир Шаран потрапив у великий скандал в 2012 році. Тоді він був звільнений з поста наставника «Карпат» через кілька місяців роботи. Керівництво клубу назвало його наставництво «незадовільним». Сам Шаран ці звинувачення всіляко заперечував і звинуватив у провалі команди адміністрацію клубу.

У 2017 році Володимир Шаран потрапив в заголовки багатьох профільних ЗМІ, коли публічно відмовився подати руку тренеру «Зорі» Юрію Вернидубу. Ходили чутки, що між наставниками йде «холодна війна» і довгий час триває негласне суперництво.

Статки і джерела доходів

Володимир Шаран - високооплачуваний футбольний тренер. Його зарплата як наставника «Олександрії» оцінюється експертами приблизно в 300 тисяч доларів на рік. Також тренер отримує бонуси за успіхи своїх підопічних на полі.

Особисте життя і сім'я

Володимир Шаран перебуває у шлюбі з Ганною Шаран.

Фото і відео

https://www.youtube.com/watch?v=CuaJHqiZMn

Дата народження
18 вересня 1971
Країна
Україна
Соцмережі