Дата народження
25 лютого 1970
Країна
Україна
Соцмережі
378

Володимир Тихий

Український кінорежисер документальних та ігрових фільмів. Один з творців кіномистецьких проектів: «Мудаки. Арабески», «Україно, Goodbye!» та «Вавилон'13». 

Дата народження:
25.02.1970 р.
Рідне місто:
Червоноград (Львівська область)

Володимир Тихий з дитинства цікавився мистецтвом, але не наважувався зробити його своєю професією. Закінчивши школу, він вступив у гірничий технікум. Після армії хлопець подався до Києва. У столиці Володимир Тихий вступив на режисерський факультет театрального інституту (КНУТКТ) ім. Карпенка-Карого.

Здобувши вищу освіту, він почав професійну режисерську практику. Володимир Тихий співпрацював із такими компаніями, як: «Студія 1 + 1» і «Данапріс-фільм». Протягом деякого часу Володимир займав режисерський пост на популярному телепроекті «СВ-шоу» з Вєркою Сердючкою.

Володимир Тихий починав свою кар'єру як режисер телефільмів і серіалів. Пізніше він створював документальні картини. Згодом Володимир Тихий став режисером і сценаристом художніх повнометражок, багато з яких були його авторськими.

У 1992-му році у світ вийшов перший короткометражний фільм Володимира Тихого. Стрічка отримала назву «Андерграунд». Хронометраж картини склав всього 5 хвилин і 15 секунд.

Великий кінодебют Тихого відбувся у 2000-му році. Тоді в ефір вийшло відразу два телефільми українського режисера: «Мийники автомобілів» і «Пісні забутого».
У 2003-му році відбулася прем'єра серіалу «Весела компанія», зрежисованого Володимиром Тихим. Цей багатосерійний фільм транслювався до 2006-го року.

У 2009-му році Володимир Тихий презентував першу частину скандального циклу короткометражних фільмів «Мудаки. Арабески»: «По дорозі». Ця картина також прославилася під назвою «Та це ж гівно!». Надалі в рамках цього циклу вийшло ще чотири картини. Їх виробництво проходило протягом 2009-2010 рр.

У 2013-му році Володимир Тихий став співрежисером свого першого документального повнометражного фільму. Стрічка отримала назву «Відкритий доступ». У цьому ж році група режисерів і кінооператорів, серед яких був Володимир Тихий, приступила до роботи над історичним циклом «Вавілон'13». Він складається з історичних картин про політичні перевороти і подальші події в сучасній Україні. 

У 2014-му році відбувся реліз кількох документальних картин циклу: «Євромайдан. Чорновий монтаж» і «Сильніше, ніж зброя». У тому ж році вийшов ряд історичних кінострічок, які стали відгалуженням циклу «Вавилон'13». Найбільш примітними з цих картин стали фільми «Зима, яка нас змінила» і «Наша Надія».

Володимир Тихий паралельно працював над художніми фільмами, просоченими містичним духом. Так, у 2013-му році  вийшов трилер «Зелена кофта». За ним пішла містична картина «Брама», прем'єра якої випала на 2017-ий рік.

Особисте життя

У 1995-му році у Володимира Тихого відбулося весілля. Ця подія стала результатом роману з однокурсницею Юлією Шашковою. Через рік у подружжя народилася дочка Аня. У 2002-му році родина поповнилася. На світ з'явився син Тимофій.

Статок

Доходи Володимира Тихого поки не підраховані журналістами.

Дата народження
25 лютого 1970
Країна
Україна
Соцмережі