Дата народження
25 січня 1978
Країна
Україна
Соц.мережі
4
Володимир Зеленський

Володимир Зеленський: шоумен, сатирик і політик

Володимир Зеленський: шоумен, сатирик і політик

Син професора навчався на юриста, але став відомим актором. Хоча політичні амбіції гуморист приховує, за рейтингом він обходить нинішнього президента країни. Про це повідомляє Політека.

Біографія

Володимир Олександрович Зеленський народився на Дніпропетровщині у Кривому Розі 25 січня 1978 року.

Сім’я

Батько Олександр Семенович завідував кафедрою інформатики в Криворізькій філії Київського економічного університету. Має вчений ступінь доктора економічних наук. Мама Римма Володимирівна – займається домашнім господарством.

У 2003 році Володя одружився з Оленою Кияшко з якою навчався в паралельному класі. У Зеленських двоє дітей: дочка Олександра (2004 р.н.) і син Кирило (2013 р.н.)

Освіта

Навчання наукам майбутній артист почав в Монголії в м. Ерденет де сім’я прожила 4 роки. Там Вова пішов в школу і закінчив перший клас. Хлопчик досить непогано говорив монгольською. Після повернення в Кривий Ріг батьки віддали сина в школу № 95.

За спогадами батьків та вчителів в школі Володимир був активістом. Він був старостою класу, займався спортом, танцями, грав у самодіяльності, захопився КВН. Школу закінчив у 1995 році, майже відмінником, отримавши в атестат тільки дві четвірки.

У шкільні роки юнак хотів стати дипломатом, він навіть готувався вступати в МДІМВ (МГИМО – рос.), проте пішов у ВНЗ, де викладав його батько. Володимир отримав диплом юриста, але за фахом не працював жодного дня.

Кар’єра

Так вийшло, що захоплення Зеленського переросло в професію. Ще зі школи юнак брав участь у СТЕМ (Студентський Театр Естрадних Мініатюр). Потім, разом з Олександром Пікаловим і Денисом Манжосовим вони організували команду КВН «Молодий Кривий Ріг». Пізніше талановитих юнаків запросили в команду «Запоріжжя-Кривий Ріг-Транзит». Спочатку для того, щоб хлопці ставили танцювальні номери. Згодом Володимир став виконавцем ролей.

Уже в студентські роки в 1997 році КВНщики організували свій проект «95-й Квартал». Зеленський став капітаном, а також писав репризи і виконував номери. Через два роки українську команду запросили в Москву для участі в Вищій Лізі КВН. Тут «кварталівці» здобули популярність і придбали шанувальників.

В наступні роки вони не тільки грали в КВН на «Первом канале», а й багато гастролювали по країнам колишнього СРСР, заробляючи на життя. Крім цього, Володимир писав сценарії для всяких заходів і виступав на корпоративах.

Співпраця з компанією Олександра Маслякова тривала до 2003 року. Потім у криворіжців стався конфлікт з АМіК і вони відмовилися від участі в московському проекті.

Відомою командою КВН зацікавилися українські телевізійники. Канал «1 + 1» запропонував хлопцям зробити для початку передачу, складену з кращих номерів «кварталівців». Під час підготовки проекту команда реорганізовується в студію «Квартал-95». Зеленський стає її керівником і власником.

У 2005 році на телебаченні з’являється передача «Вечірній квартал». Шоу незабаром стає рейтинговим і за право його транслювати борються канали «1 + 1» і «Інтер». «Кварталівці» цим проектом не обмежуються і придумують нові гумористичні програми. Сам Зеленський з’являється в якості учасника та ведучого на інших телеканалах і в інших телепроектах. Сьогодні їх більше 20.

Володимир проявив себе не тільки як шоумен, але і як талановитий актор. Йому надходять пропозиції знятися в різних кінофільмах. На сьогоднішній день фільмографія артиста складається з 18 кіноролей. Також керівник «Кварталу-95» має в своєму активі 14 сценарних робіт, ще в 22 проектах він виступає продюсером.

Новини та компромат

З самого початку конфлікту, розв’язаного російськими найманцями на Донбасі, Зеленський підтримує українських захисників. Артисти «Кварталу-95» не тільки виступають з концертами на передовій, а й перерахували на потреби армії 1 млн. грн.

Виступи «кварталівців» відрізняються гострою сатирою. Студія Зеленського висміює не тільки російського президента Путіна, але і не залишає в спокої своїх політиків. Шоу «Вечірній квартал», що виходило на російському телебаченні, потрапило під заборону.

Відносно самого Володимира Слідчий комітет країни агресора порушив кримінальну справу за фінансування ЗСУ.

Є противники у актора і на Батьківщині. У 2014 році Володимира побили в Києві проросійськи налаштовані громадяни. З численними синцями та саднами він потрапив тоді до лікарні. У тому ж році біля столичного палацу «Україна» невстановлені особи спалили автомобіль Зеленського.

У 2016 році «Квартал-95» і його керівник потрапили в скандал пов’язаний з виступом на фестивалі в Юрмалі. Тоді артисти показали репризу в якій представили Україну в вигляді країни жебрачки.

Під час свого виступу Зеленський порівняв Україну з “актрисою німецьких фільмів для дорослих”, по суті – з повією, яка “готова прийняти скільки завгодно з будь-якого боку”.

Це викликало невдоволення у деяких вищих посадових осіб в державі та народних депутатів. Так, Олег Ляшко охарактеризував шоумена, як “дегенерата без роду-племені”.

У листопаді 2017 року шоумен в різкій формі розкритикував СБУ за заборону показу в Україні телесеріалу «Свати». Володимир порадив правоохоронцям спочатку побороти кумівство.


В цей же час виникають активні чутки про те, що Зеленський збирається в політику. Підтвердженням тому стала реєстрація ним своєї партії «Слуга народу».


Декларація

Оскільки Володимир Зеленський не перебуває на державній службі, то і свої доходи він декларувати не зобов’язаний. За інформацією журналу «Форбс» прибутки студії «Квартал-95» становлять близько 2 млн. доларів.


Дата народження
25 січня 1978
Країна
Україна
Соц.мережі