У Протасовому Яру проходитиме фестиваль і кінопокази, започатковані Романом Ратушним
У Протасовому Яру проходитиме фестиваль і кінопокази, започатковані Романом Ратушним

У Протасовому Яру проходитиме фестиваль і кінопокази, започатковані Романом Ратушним

Із липня до вересня у Протасовому Яру відбуватимуться дискусії, музичні виступи, а також кінопокази, започатковані у 2020 році Романом Ратушним. У програмі «Кінопоказів на Протасі» — сучасні українські фільми.

Роман Ратушний був лідером боротьби за збереження зеленої зони у Протасовому Яру. Він загинув два роки тому, будучи розвідником 93 ОМбр «Холодний яр».

П’ятого липня, у день його народження, на галявині просто неба відбудеться показ документального фільму «20 днів в Маріуполі».

Шостого липня заплановано низку подій фестивалю «Протасів Яр». У програмі — лекції та дискусії, а о 18:10 почнеться виступ проєкту Warнякання Антона Слєпакова та Андрія Соколова.

Після цього виступатиме гурт МОВА, який виконує пісні української естради 1960–1980-х. На фестивалі презентує програму з репертуару Тріо Маренич. За ним гратиме гурт SO, що поєднує елементи попмузики, інді та блюзу.

Під час усіх фестивалю діятиме дитяча програма від Музею Івана Гончара та локації партнерів — VETERANKA та Фонду Максима Кривцова.

За подіями можна стежити на сторінках громади Протасового Яру.

У липні 2022 Київрада створила ландшафтний заказник місцевого значення «Протасів Яр». 2023 року заказнику присвоїли ім’я на честь Романа Ратушного.

Громада наголошує, що юридична боротьба не закінчена: в адмінсуді перебувають дві справи за позовами про скасування рішення Київради про створення заказника.

  • #Протасів Яр
  • #Фестиваль

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Джерело матеріала
loader