/https%3A%2F%2Fstatic2.gazeta.ua%2Fimg2%2Fcache%2Fpreview%2F867%2F867764_w_800.jpg%3Fv%3D0)
Повідомили, чи постаждали українці у ДТП у Польщі
Українських громадян немає серед постраждалих в аварії українського автобуса біля міста Бохня в Польщі.72 пасажирів українського автобуса доправили до школи в місті Прошувки, де вони чекали на інший автобус, - повідомляють у Міністерстві закордонних справ країни.7 людей постраждали у ДТП за участю 2-поверхового автобуса, що прямував з України в Німеччину, і 4 легкових автомобілів.
Водночас місцеве видання "Бохня з бліска" повідомляє, що "автобусом, який їхав із Києва до Щецина, подорожували 86 жителів України".
"Ні з ким із них нічого не сталося.
Травми, на щастя, несерйозні, отримали пасажири інших автомобілів.
Загалом 7 осіб", - йдеться в повідомленні.У неділю, 4 листопада, у Польщі український 2-поверховий автобус зіткнувся з 4 легковими автомобілями.
Аварія сталася вдень на автостраді А4, що веде з України в Німеччину через Польщу, поблизу міста Бохня на півдні країни.

