Націоналісти висувають Кошулинського кандидатом в президенти
Націоналісти висувають Кошулинського кандидатом в президенти

Націоналісти висувають Кошулинського кандидатом в президенти

Всеукраїнське об'єднання "Свобода", "Правий сектор", Організація українських націоналістів, Конгрес українських націоналістів і "С14" підтримали свободівця Руслана Кошулинського як кандидата в президенти на виборах 2019 року.

Відповідну заяву підписали лідери націоналістичних організацій."2019 рік буде визначальним для України: або наша країна утвердиться як Українська самостійна соборна держава, або впаде в провалля реваншу промосковських сил.

Надзвичайно важливими в цьому є президентські та парламентські вибори.

На них треба дати вирішальний бій реваншистам, і лише націоналісти є тими, хто здатен зупинити агентуру Кремля.

Обговоривши політичну ситуацію, ми – повноважні представники націоналістичних організацій – ухвалили рішення підтримати кандидатуру Руслана Кошулинського на президентських виборах 2019 року", - ідеться в заяві.Підписанти закликали українців підтримати це рішення.

Він запропонував націоналістичним силам висунути Руслана Кошулинського єдиним кандидатом у президенти.

Джерело матеріала
loader
loader