Фонд гарантування попередив про призупинення виплат вкладникам
Фонд гарантування попередив про призупинення виплат вкладникам

Фонд гарантування попередив про призупинення виплат вкладникам

У Фонді гарантуванні вкладів фізичних осіб (ФГВФО) повідомили про тимчасову зупинку виплат відшкодування вкладникам неплатоспроможних банків.

Про це інформує прес-служба ФГВФО.

"У зв'язку із встановленням Національним банком України порядку роботи банківської системи України у період завершення 2018 року та необхідністю проведення Фондом гарантування вкладів фізичних осіб технологічних робіт, пов'язаних із завершенням поточного року та початком нового звітного року, Фондом гарантування вкладів буде призупинено виплати відшкодування вкладникам неплатоспроможних банків з 13:00 28 грудня 2018 року до 09:00 03 січня 2019 року", – мовиться у повідомленні.

Раніше в НБУ попередили, що 30, 31 грудня 2018 року, 1, 5, 6 та 7 січня 2019 року система електронних платежів, система електронної пошти та депозитарій Нацбанку, система СЕРТИФ, Автоматизована інформаційна система "Реєстр договорів з нерезидентами 2" – не працюватимуть.

Джерело матеріала
loader
loader