Один загинув, одного поранили: як минула доба на Донбасі
Один загинув, одного поранили: як минула доба на Донбасі

Один загинув, одного поранили: як минула доба на Донбасі

За минулу добу шість разів бойовики відкривали вогонь по позиціях Об'єднаних сил.

Один український військовий загинув, ще одного поранили, - повідомили в штабі ООС."22 березня російські окупаційні війська шість разів обстріляли позиції підрозділів Об'єднаних сил.

При цьому п'ять разів застосували заборонені мінськими домовленостями міномети калібрів 120 і 82 мм із витратою 88 мін.

Водяне, зі снайперської зброї - в районі населеного пункту Новомихайлівка.

У смузі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Північ" бойовики провели чотири обстріли: двічі з мінометів калібру 120 мм, а також з мінометів 82-го калібру - поблизу с.

Новоолександрівка, з мінометів калібру 120 мм - у районі населеного пункту Новозванівка, з ручних протитанкових гранатометів, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї - поблизу селища Золоте-1.На кожен обстріл противника була адекватна відповідь Об'єднаних сил.

За даними української розвідки, 22 березня вогнем ліквідували трьох бойовиків, п'ятьох поранили."Від початку поточної доби обстрілів позицій наших військ не зафіксовано", - підсумували в штабі ООС.22 березня, в зоні проведення операції Об'єднаних сил від кулі снайпера загинув український воїн Володимир Меркевич.

Джерело матеріала
loader
loader