/https%3A%2F%2Fwww.unn.com.ua%2Fuploads%2Fnews%2F2019%2F04%2F22%2Ff30b74dd9d7ad74be0833b9eaf709ae2d47fcc17.jpg)
ЦВК прийняла перші протоколи з мокрими печатками
22 квітня.
Центральна виборча комісія отримала перші оригінали протоколів від шести окружних виборчих комісій про результати голосування на виборах президента України.
Про це повідомляє кореспондент УНН з ЦВК.
“Протоколи приймаються центральною виборчою комісією розгляду та опрацювання”, — оголосила Тетяна Сліпачук голова ЦВК.
На засіданні ЦВК для розгляду та подальшого опрацювання було прийнято протоколи про підсумки голосування окружних виборчих комісій територіальних виборчих округів № 212 Дарницького району (Київ), 213 Деснянського району (Київ), 219 Святошинського району (Київ), 220 Подільського району (Київ), 222 Солом’янського району (Київ), та округу № 146 м.
Кременчук Полтавської області.
Наразі ЦВК оголосила перерву у засіданні, поки не надійдуть інші протоколи.
“Оскільки ми не закінчили розгляд першого питання, оголошується перерва у засіданні орієнтовно до 17 години”, — повідомила Сліпачук.
Варто зазначити, що ЦВК розпочала безперервне засідання, у ході якого будуть прийматися протоколи від окружних виборчих комісій і яке завершиться складенням підсумкового протоколу про результати голосування на виборах президента у другому турі 21 квітня.
“Питання будуть розглядатися безперервно протягом кількох днів”, — заявила голова ЦВК у ході засідання.

