Скандальна учасниця шоу Голос країни-10 звернулася до Зеленського через Миротворця
Скандальна учасниця шоу Голос країни-10 звернулася до Зеленського через Миротворця

Скандальна учасниця шоу Голос країни-10 звернулася до Зеленського через Миротворця

Учасниця 10 сезону вокального шоу “Голос країни” Василіса Старшова, яка потрапила у скандал через поїздку в Крим, просить президента Володимира Зеленського надати їй підтримку і дозволити перебування в Україні в якості учасника телевізійного проекту.

Loading...

Василіса Старшова стверджує, що в жодних «пропагандистських акціях» держави вона ніколи не брала участь і брати участь не збирається – “це звинувачення на мою адресу абсолютно несправедливо”.

“Справа в тому, що незабаром після того, як програма вийшла в ефір, моє ім’я виявилося внесено до “чорного списку” бази даних сайту “Миротворець” як “порушниці державного кордону…” і “учасниці пропагандистських акцій Росії…”.

Звинувачення пред’явлені мені на підставі факту моєї участі у музичному фестивалі “Золота Балка” у складі групи “Ленінград” в Криму в 2016 році.

Внаслідок цього моя участь у зйомках таких етапів конкурсу ставиться під загрозу, незважаючи на те, що представники “Голосу країни” та телеканалу “1+1″, що вони підтвердили у розмові зі мною, зацікавлені в моєму подальшому участі в проекті”, – пояснила співачка.

ЗМІ відзначають, що Василіса Старшова приїхала на шоу з Санкт-Петербурга.

У Росії вона встигла зробити собі ім’я як вокалістка групи “Ленінград”.

У 2016 році в складі гурту вона виступала в Балаклаві на фестивалі “Золота балка”, чим і порушила українське законодавство.

Відкритий лист учасниці шоу «Голос Краіни» Василини Старшовій – президенту України Володимиру Зеленському Шановний Володимире Олександровичу! @zelenskiy_official Мене звуть Василина Старшова, я – учасниця поточного сезону шоу «Голос Краіни».

@goloskrainy_official @1plus1_ua Я успішно пройшла етап сліпих прослуховувань, розгорнула до себе всіх наставників і викликала резонанс аудиторії моїм виступом

Звертаюся до Вас з проханням допомогти мені розв’язати ситуацію, яка склалася навколо моєї подальшої участі в проекті після виходу першого ефіру програми 19 січня 2020 року.

Справа в тому, що незабаром після того, як програма вийшла в ефір, моє ім’я виявилося внесено до “чорного списку” бази даних сайту «Миротворець» як «порушниці державного кордону…» і «учасниці пропагандистських акцій Росії…».

Звинувачення пред’явлені мені на підставі факту моєї участі у музичному фестивалі «Золота Балка» у складі групи «Ленінград» в Криму в 2016 році.

Внаслідок цього моя участь у зйомках таких етапів конкурсу ставиться під загрозу, незважаючи на те, що представники «Голоси Краіни» і телеканалу «1 1», що вони підтвердили у розмові зі мною, зацікавлені в моєму подальшому участь у проекті.

Ні в яких «пропагандистських акціях» ніякої держави я ніколи не брала участь і брати участь не збираюся – це звинувачення на мою адресу абсолютно несправедливо.

«Голос Краіни» – це великий крок у моїй музичній кар’єрі, можливість донести мою творчість до широкої аудиторії.

Мені хочеться сподіватися, що позитивна творча енергія, яку я й інші учасники «Голосу» намагаємося вкласти в наші пісні, здатна зміцнити взаєморозуміння між людьми всього світу і принести глядачам любов і добро.

Звертаюся до Вас з проханням надати підтримку і офіційно дозволити мені перебувати в Україні для участі в проекті.

З повагою, Василина Старшова.

S Цей лист я відправила на офіційну пошту Володимира Зеленського, але, згідно з інформацією сайту ukranews.

com, електронні листи громадян не приймаються.

Лист було відправлено також на адресу прес-служби Володимира Зеленського.

Я прошу всіх небайдужих до цієї ситуації допомогти донести мій лист до президента України.

Публікація від ⚡️VASILISA⚡️ (@vasilisastarshova) 23 Січ 2020 в 10:23 PST.

Теги за темою
Крим Народна Правда
Джерело матеріала
loader
loader