![Справа заводу "Краян": ВАКС визначив розмір застави екснардепу Дубовому](https://thumbor.my.ua/S9zn6bidP0DttTlEykUXfYs2wAk=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fwww.unn.com.ua%2Fuploads%2Fnews%2F2020%2F01%2F31%2Fca19d79d9c1eb9f25b4d2db808d94fa3bf6459a3.jpg)
Справа заводу "Краян": ВАКС визначив розмір застави екснардепу Дубовому
31 січня.
Вищий антикорупційний суду обрав запобіжний захід народному депутатові VII скликання Олександру Дубовому у вигляді застави в розмірі понад 15 млн грн.
Його підозрюють у заволодінні коштами з місцевого бюджету Одеси під час придбання будівель ВАТ ХК “Краян”.
Про це УНН повідомляє з посиланням на прес-службу суду.
“Сьогодні, 31 січня, слідча суддя Вищого антикорупційного суду обрала запобіжний захід народному депутатові VII скликання у вигляді застави в розмірі 15 млн 765 тис грн.
Його підозрюють у заволодінні коштами з місцевого бюджету Одеси під час придбання будівель ВАТ ХК “Краян”, — йдеться в повідомленні.
Так, за версією слідства, екснардеп був ініціатором та організатором схеми щодо заволодіння понад 92 мільйонами гривень з бюджету Одеси.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)