/https%3A%2F%2Fwww.unn.com.ua%2Fuploads%2Fnews%2F2020%2F02%2F03%2F0e4e82d26e28c40b934987d116438e844b67dcb6.jpg)
Китай буде кремувати померлих від коронавірусу
3 лютого.
Влада Китайської Народної Республіки розпорядилася про кремацію тіл пацієнтів, що померли від нового смертельного коронавірусу.
Кремація тіл повинна проводитися недалеко від місця їх смерті, а похоронні ритуали, такі як прощальна церемонія, заборонені, заявила влада.
Про це пише офіційне інформаційне агентство Xinhua, передає УНН.
Так, згідно з текстом директиви, спільно випущеної канцеляріями Державного комітету у справах охорони здоров'я КНР, Міністерства цивільної адміністрації Китаю і Міністерства громадської безпеки КНР, останки інфікованих пацієнтів не повинні перевозитися між різними адміністративними одиницями провінційного рівня і не повинні зберігатися шляхом поховання або іншими способами.
Тіла померлих пацієнтів повинні бути продезінфіковані і поміщені медичними працівниками відповідно до правил в пакет, який герметично закривається і не можна розкривати після запечатування.
Похоронні бюро повинні відправляти спеціальний персонал і транспортні засоби для перевезення тіл відповідно до встановленого маршруту, а тіла повинні бути піддані кремації в спеціально відведених крематоріях, підкреслюється в документі.
CoV, у Китаї зросла до 17 205 осіб, кількість летальних випадків досягло 361.

