/https%3A%2F%2Fimgclf.112.ua%2F277x167%2F2019%2F10%2F26%2F405717.jpg%3Ftimestamp%3D1572069684)
Анрі Малосс: Зустріч Медведчука з депутатами Бундестагу надала імпульсу необхідного мирному процесу в Україні
Екс-президент Європейського економічного і соціального ради Анрі Малосс заявив, що ініціатива голови Політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктора Медведчука про створення міжпарламентського діалогу країн "нормандської четвірки" додасть імпульсу необхідного мирного процесу в Україні.
Французький політик, коментуючи зустріч Віктора Медведчука з німецькими парламентаріями в Бундестазі, на своїй сторінці в Twitter написав: "Після Парижа успішний візит вчора в Берлін в Бундестаг з В.
В Медведчуком у рамках міжпарламентської ініціативи Німеччині, Франції, Росії і України для надання імпульсу необхідного мирного процесу в Україні".
Зазначимо, що члени Сенату і національних зборів Франції висловили підтримку мирної ініціативи Віктора Медведчука і заявили, що готові підключитися до спільної роботи для встановлення миру в Україні.
"Інтерес величезний… І це, безумовно, радує і надихає.
І ми вважаємо, що та ініціатива, яка була зареєстрована в парламенті, у Верховній Раді України – створення міжфракційного депутатського об'єднання, – вона має право на існування, і ці ідеї цікаві", – підкреслив Віктор Медведчук після зустрічі з європарламентарями.

