ВООЗ: Світ стикається з хронічною нестачею засобів особистого захисту від коронавірусу
ВООЗ: Світ стикається з хронічною нестачею засобів особистого захисту від коронавірусу

ВООЗ: Світ стикається з хронічною нестачею засобів особистого захисту від коронавірусу

16:57, 07 лютого 2020.

Зарубіжні новини.

11.

У кожний регіон, де було виявлено епідемію нового коронавірусу, ВООЗ надсилає медичні засоби захисту – маски, рукавички, респіратори, робочі халати та комплекти для тестування.

Всесвітня організація охорони здоров'я заявляє про хронічну нестачу засобів особистого захисту від нового коронавірусу.

За його словами, ВООЗ надсилає у кожний регіон, де було виявлено епідемію нового коронавірусу, медичні засоби захисту, і, зокрема, маски, рукавички, респіратори, робочі халати та комплекти для тестування.

"Однак світ стикається з хронічною нестачею засобів особистого захисту", - заявив Гебрейєс виконавчій раді ВООЗ.

Він сказав, що сьогодні говоритиме з мережею постачальників, щоби виявити можливі перешкоди в постачанні, знайти рішення і відстояти справедливе розподілення засобів захисту.

Як повідомляв УНІАН, про спалах пневмонії невстановленого походження в місті Ухань влада Китаю заявила наприкінці грудня 2019 року.

Збудником захворювання став новий тип коронавірусу – 2019-n.

Він передається від людини до людини, інкубаційний період триває від 2 до 12 діб.

Всесвітня організація охорони здоров'я 30 січня оголосила надзвичайну ситуацію міжнародного значення в зв'язку з поширенням коронавірусу з Китаю.

Станом на 7 лютого в світі зареєстровано 31 тис.

549 лабораторно підтверджених випадків інфікування новим коронавірусом 2019-n.

CoV, з них 641 – летальний.

Джерело матеріала
loader
loader