СБУ блокувала відшкодування незаконно сформованого ПДВ на півмільярда гривень
СБУ блокувала відшкодування незаконно сформованого ПДВ на півмільярда гривень

СБУ блокувала відшкодування незаконно сформованого ПДВ на півмільярда гривень

24 лютого.

СБУ блокувала відшкодування з бюджету незаконно сформованого податку на додану вартість у розмірі півмільярда гривень Про це повідомляє УНН із посиланням на пресцентр СБУ.

“Головне управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки Служби безпеки України спільно з Державною фіскальною службою під процесуальним керівництвом Офісу Генерального прокурора блокувала відшкодування з бюджету незаконно сформованого податку на додану вартість у розмірі півмільярда гривень”, — сказано у повідомленні.

Під час проведення слідчих дій правоохоронці встановили, що в оборудці задіяно майже 100 комерційних структур, зареєстрованих у різних регіонах України.

Їх реквізити використовували організатори та учасники так званих “транзитно-конвертаційних” груп.

Через ці суб’єкти господарювання вони надавали “послуги” з ухилення від сплати податків і обов’язкових платежів до державного бюджету через здійснення безтоварних операцій.

У межах кримінального провадження, розпочатого за ч.

3 ст.

212 Кримінального кодексу України, судом накладено арешт на суму незаконно сформованого ПДВ у розмірі майже 500 мільйонів гривень у системі електронного адміністрування платників податків.

Тривають слідчі дії.

Теги за темою
Україна СБУ
Джерело матеріала
loader
loader