Лише за добу у світі коронавірусом заразилося у 9 раз більше людей, ніж у Китаї
Лише за добу у світі коронавірусом заразилося у 9 раз більше людей, ніж у Китаї

Лише за добу у світі коронавірусом заразилося у 9 раз більше людей, ніж у Китаї

Коронавірус Covid-19 продовжує захоплювати світ, за межами Китаю було зареєстровано майже в 9 разів більше випадків зараження, ніж у самому Китаї.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на РБК-Україна, про це розповів генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров’я Тедрос Аданом Гебреісус.

Loading...

Він зазначив, що протягом доби у Китаї заразилися всього 206 осіб.

При цьому лише 8 випадків зафіксовано за межами провінції Хубей, звідки спочатку поширилася інфекція.

Гебреісус зазначив, що це найнижчий показник з 22 січня.

Разом із тим, за межами Китаю продовжує зростати кількість заражених.

“За останні 24 години було зареєстровано майже в 9 разів більше випадків COVID-19 за межами Китаю, ніж усередині Китаю”, – повідомив глава ВООЗ.

У цілому поза Китаєм зафіксовано 8739 випадків зараження в 61 країні зі 127 смертельними випадками.

Найбільша епідемія охопила Південну Корею.

Влада країни підтвердила 4200 випадків зараження з 22 смертельними випадками.

Також коронавірус Covid-19 лютує в Італії, Ірані і Японії.

“Ситуація з Південною Кореєю доводить, що це унікальний вірус з унікальними можливостями.

Цей вірус – не грип”, – резюмував глава ВООЗ.

А тим часом Всесвітня організація охорони здоров’я вважає неефективним вимірювання температури мандрівникам при в’їзді або виїзді з країни для виявлення коронавірусу, оскільки хвороба може знаходиться в інкубаційному періоді.

Також повідомлялося, що науковці дійшли обнадійливих висновків про коронавірус Covid-19 – він не здатний передаватись на великих відстанях та може поширюватися лише на відстані до одного метра.

Теги за темою
епідемія коронавірусу Народна Правда
Джерело матеріала
loader
loader