Манчестер - червоний. "Юнайтед" переміг "Сіті" з Зінченком у Прем'єр-лізі

"Манчестер Юнайтед" у центральному матчі 29-го туру англійської Прем'єр-ліги обіграв "Манчестер Сіті" - 2:0.

Підопічні Сульшера повели в рахунку наприкінці третини зустрічі - Бруну Фернандеш несподівано для оборони "городян" закинув м'яч на Мартіаля, а той пробив в один дотик у ближній кут.

Перевага в один м'яч протрималася аж до останніх хвилин матчу - "червоні дияволи" вміли оборонялися, а "Сіті" не знав як перетворити своє шалене володіння м'ячем (72% на 28%) у гольові моменти.

Усе завершилося тим, що "Юнайтед" на 90+7 хвилині скористався помилкою голкіпера "городян" та зняв питання щодо переможця.

Едерсон невдало викинув м'яч на Мактомінея - шотландець метрів з сорока вразив порожні ворота - 2:0.Українець Олександр Зінченко вийшов зі старту на позиції лівого захисника, на 77-й хвилині його поміняв Бенжамен Менді.

Таким чином, "Манчестер Сіті" з 57 балами залишився на другому місці в АПЛ.

Команда Гвардіоли на 25 очок відстає від "Ліверпуля" та на 7 балів випереджає "Лестер".

"Манчестер Юнайтед" набрав 45 пунктів і вийшов на 5-те місце.

Відставання від "Челсі" і зони Ліги чемпіонів складає 3 очки.

Наступного тижня "Сіті" проведе перенесений через фінал Кубка Ліги матч чемпіонату з "Арсеналом".

Зустріч відбудеться у середу, 11 березня.

МЮ в чемпіонаті зіграє 15 березня з "Тоттенхемом", але перед цим вирушить до Австрії, де у четвер, 12 березня, зустрінеться з ЛАСКом в першій дуелі 1/8 фіналу Ліги Європи.