/https%3A%2F%2Fimgclf.112.ua%2F277x167%2F2020%2F03%2F16%2F419101.jpg%3Ftimestamp%3D1584340930)
Киянам рекомендують виходити з дому лише у магазин, аптеку чи лікарню
Дезінфекція громадського транспорту у Києві.
ins{.
У Києві мешканців міста поки що на рівні рекомендацій закликали без зайвого приводу не виходити з дому, а якщо виходити - то лише у випадку роботи, походу в магазин, аптеку, лікарню.
Про це на брифінгу у КМДА повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.
Трансляцію вів телеканал "112 Україна".
"Ми наполегливо рекомендуємо виходити з дому виключно у випадках робота, магазин, аптека, лікарня.
Більше ні під якими приводами з дому не виходити.
Максимально обмежити соціальні контакти, включаючи родичів один з одним для того, щоб не дати можливості розповсюдження інфекції", - заявив Поворозник.
Поворозник додав, що обмеження пересування людей між Києвом та іншими населеними пунктами України, а також пересування у громадських місцях без крайньої потреби має виключно поки що рекомендаційний характер.
Крім цього, при симптомах коронавируса рекомендують не йти в лікарню, а повідомляти лікаря по телефону.
Враховуючи те, що буде закрита більша частина розважальних, торговельних закладів, це стримає перетік людей.
Як повідомлялося, у Києві посилили обмежувальні заходи з 17 березня через коронавірус, у столиці максимально обмежується робота закладів громадського харчування, не працюватимуть і торговельні центри.
У Львові також вирішили закрити усі заклади торгівлі, окрім продуктових, аптек та заправок.
ins{.

