/https%3A%2F%2Fnarodna-pravda.ua%2Fwp-content%2Fuploads%2F2020%2F04%2Fparad1-087322-sJCn0NdN.jpg)
9 травня у Росії: у Путіна задумалися про перенесення параду
Хочете читати новини в іншому форматі?.
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА.
Підписатись можна ТУТ.
До глави Кремля звернулися російські організації ветеранів і попросили Путіна перенести парад Перемоги в Москві з 9 травня на іншу дату через пандемію коронавірусу COVID-19.
Loading...
“Від імені усього ветеранської спільноти просимо вас прийняти складне, але, як ми вважаємо, справедливе рішення про проведення військового параду в іншу дату, коли у відповідності з епідеміологічною ситуацією парад стане не загрозою, а воістину торжеством миру і безпеки для всіх його учасників”, – сказано у зверненні.
Також зазначається, що через стрімке поширення пандемії COVID-19 неможливо дати гарантію безпеки для здоров’я учасників і гостей параду в Москві.
Популярні новини зараз.
У Вінницькій області загадково помер військовий ЗСУ: деталі трагедії.
У Путіна коронавірус?: стало відомо про поганий стан президента РФ.
Олег Винник все?: з’явилося страшне фото співака.
У документі підкреслили, що рішення про перенесення дати параду буде виявом поваги до ветеранів, які боролися за краще майбутнє, до військовослужбовців та до всіх російських громадян, які відзначають День Перемоги.
Раніше НАРОДНА ПРАВДА писала, що незважаючи на різке зростання кількості захворювань і смертей від коронавірусу в світі, в Росії вирішили не відміняти парад на честь 75-ї річниці Перемоги у Другій світовій війні — його проведуть у будь-якому випадку 9 травня або пізніше.
Нагадуємо, на фоні епідемії смертельного коронавірусу в Росії під час підготовки до параду 9 травня в Москві близько 15 тисяч військових шикувалися в щільні ряди без захисних засобів проти поширення смертельної хвороби.

