/https%3A%2F%2Fnarodna-pravda.ua%2Fwp-content%2Fuploads%2F2020%2F04%2F8d5b12c23ff99f58a07ab9c8af2b05f3-650x410-968154-yVFEdx8g.jpg)
Голос країни-10: що відомо про переможця Романа Сасанчина
Хочете читати новини в іншому форматі?.
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА.
Підписатись можна ТУТ.
Через пандемію коронавірусу фінал проекту “Голос країни-10” відбувся в особливому форматі, враховуючи важливість дотримання всіх умов карантину.
Так, ведучі знаходилися в ізоляції і з’являлися на сцені як голограми, учасники по одному виступали, а тренери взагалі перебували по домівках.
Loading...
Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на РБК-Україна, за підсумками глядацького голосування в цьому році “Голос країни-10” переможцем проекту став учасник з команди Тіни Кароль Роман Сасанчин.
У суперфіналі шоу у неділю, 26 квітня, 18-річний учасник команди Тіни Кароль обійшов своїх доросліших суперників, і став ювілейним переможцем Голосу країни.
Незважаючи на свій юний вік, Рома вже має за плечима чималий стаж співака і конкурсанта.
Так, перемога хлопця з Тернопільщини в “Голосі” унікальна тим, що він у 2015-му виграв “Голос.
П’ять років тому 13-річний хлопець також був у команду Тіни Кароль.
Популярні новини зараз.
У пенсіонерів почали масово відбирати пенсії: скандальні подробиці.
Город і дача: посівний календар на квітень-2020.
Десятки тисяч українців залишаться без пенсії: Кабмін ухвалив скандальне рішення.
Рома народився 1 квітня 2002 року у селі Садки Заліщицького району Тернопільської області в простій родині.
Він співає з п’яти років, а у 2012-му брав участь у “сліпих прослуховуваннях” першого сезону “Голос.
Діти”, але жоден з тренерів до нього не повернувся.
А от три роки потому його чекав успіх.
У недільному ефірі Роману Сасанчину вдалося перемогти у першому турі з майже народною піснею “Мамина черешня” (автор Микола Луків).
Хлопець обійшов Ганну Трубецку, Даніеля Салема, Дарину Полоротову і Ольгу Мельник.
Рома присвятив пісню всім мамам світу, Тіні Кароль і медикам, які стоять на передовій у нелегкій боротьбі України з коронавірусом.
Відзначимо, що спочатку Роман був учасником команди Дана Балана, про що тренер пошкодував у суперфіналі.
У другий етап пройшли також Сергій Асафатов, Індіра Едильбаева, Ерлан Баибазаров.
Учасники заспівали пісні, з якими вони прийшли на проект Голос країни 2020.
Рома виконав пісню Алессандра Сафіни Luna tu, з якою прорвався на доросле шоу.
“Переживаю за Романа, як за власного сина.
Ти прийшов ще раз, тому що тобі нікуди подітися! Ти і є голос! Ромчик, ти не проста людина, ти знову у фіналі.
Повторю, Україна – це ти.
Цю пісню я написала, надихнувшись твоїми очима”, – прокоментувала Тіна Кароль.
А ось таким Рома прийшов на “Голос.
Діти” у 2015 році з “Піснею про рушник”.
З піснею “Дивлюсь я на небо” підопічний Тіни Кароль Роман Сасанчин переміг в “Голосі.
Діти” п’ять років тому.
У неділю, 22 березня на каналі «1 + 1» відбувся перший ефір вокальних «нокаутів» десятого сезону «Голосу країни».

