Дата народження
25 січня 1985
Країна
Росія
Соцмережі

Народна артистка України, співачка, актриса, телеведуча

Дата народження: 25.01.1985 р

Рідне місто: Оротукан (Магаданська область, Росія)

Справжнє ім'я співачки Ліберман Тетяна Григорівна. У 1992-му році сім’я майбутньої зірки переїхала до Івано-Франківська. Там Тіна закінчила музичну школу по класу фортепіано.

У 2003-му році співачка зіграла Маргарет у мюзиклі «Екватор». Роком пізніше вона закінчує Київське музучилище ім. Р. Глієра. Крім музичних навичок, Тіна Кароль отримала освіту менеджера з логістики в Національному авіаційному університеті. Але пов'язати життя з авіацією їй так і не вдалося.

У 2005-му році Тіна стає солісткою Ансамблю пісні і танцю Збройних сил України. У тому ж році артистка бере участь у фестивалі «Нова хвиля». Її тріумфальний виступ приніс популярність в Україні. Пісня Брендона Стоуна, виконана на цьому конкурсі, принесла Тіні Кароль друге місце і спеціальний приз в розмірі 50 тис. USD. Вся сума була витрачена на зйомки дебютного кліпу «Выше облаков».

Після латвійського конкурсу співачка відправляється з миротворчою місією в Ірак, потім дає концерти в Косово. За цей жест доброї творчої волі міністр оборони України вручив їй державний орден «За миротворчі місії». На цій нагороді подарунки 2005-го року не завершились. В Україні Тіну Кароль очікували нагороди «Співачка року» та «Відкриття року».

У 2006-му році вийшов дебютний альбом «Show Me Your Love», який незабаром отримав статус золотої пластинки. У травні того ж року Тіна Кароль представила Україну на конкурсі Євробачення. З треком «Show Me Your Love» вона посіла 7-е місце.

У жовтні того ж року співачка з'явилася в амплуа телеведучої на шоу «Танці з зірками».

У вересні 2007-го року Тіна Кароль була визнана найпопулярнішою співачкою в Україні. У грудні цього ж року відбувся реліз альбому «Полюс притяжения», який став другим в Україні платиновим альбомом.

26-го грудня співачка презентувала свою першу книгу «Великі пригоди павутинки».

Авторська пісня Тіни Кароль «Україна - це ти», випущена в 2015-му році, увійшла в шкільну програму. Текст та ноти композиції записані в шкільній хрестоматії для учнів 1-3 класів.

19-го грудня 2016-го року співачка випустила дитячу книгу «Різдвяна історія». У матеріал також увійшли тексти та ноти українських колядок і щедрівок.

У лютому 2017 го року Тіна Кароль стала обличчям компаній «Garnier» і «Huawei» в Україні. У вересні того ж року в продаж вийшла лінія червоних помад від Тіни Кароль.

У грудні 2017 го року співачка стала першою українкою, яка прикрасила обкладинку журналу «Harper's BAZAAR».

Красуня Тіна витрачає свій час не тільки на мистецтво і світські вечірки. Вона приділяє велику увагу громадськії діяльності. У 2008-му році вона стала послом доброї волі ООН ЮНІСЕФ та офіційним партнером ЮНІСЕФ. 1-го червня 2014-го року Тіна Кароль відкрила фонд допомоги для онкохворих дітей «Полюс тяжіння». 1-го червня 2016 го року співачка анонсувала свою соціальну ініціативу «#ТвориДоброТиНеОдин». Її мета - закликати до турботи про дітей. У цей же день Тіна Кароль приєдналася до глобальної гуманітарної програми компанії «Louis Vuitton».

Особисте життя

У 2008-му році відбулося таємне вінчання Тіни Кароль з її продюсером Євгеном Огіром. 18-го листопада того ж року в молодій сім'ї народився син, якого назвали Веніаміном. Через 3 тижні після народження дитини Тіна повернулася до активної музичної діяльності.

З чоловіком вона прожила щасливі 5 років. У 2013-му році, коли співачка була на гастролях, її чоловік несподівано помер.

Статок і джерела прибутків

У 2017-му році Тіні Кароль вдалося заробити приблизно 1,2 млн USD. У 2010-му році виступ Кароль на корпоративі обходився в 15 тис.-20 тис. USD.

Додатковим джерелом прибутків співачки слгує лінія помад особливого червоного відтінку.

Артистка назвала бренд своїм ім'ям.

Чутки та скандали

На початку 2018 го року Тіні Кароль приписували роман з Сергієм Бабкіним, а пізніше - з Потапом.

Ці чутки породив легкий флірт. Все ж плітки не знайшли підтверджень.

Дата народження
25 січня 1985
Країна
Росія
Соцмережі