День перемоги 2020: десятки тисяч українців отримають матеріальну допомогу
День перемоги 2020: десятки тисяч українців отримають матеріальну допомогу

День перемоги 2020: десятки тисяч українців отримають матеріальну допомогу

Хочете читати новини в іншому форматі?.

Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА.

Підписатись можна ТУТ.

У травні деяким категоріям киян почнуть виплачувати одноразову соціальну допомогу з нагоди Дня пам’яті та примирення, а також Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Матеріальна допомога надається 78 663 городянам з категорії малозабезпечених, у тому числі в’язням концтаборів, учасникам АТО і Революції гідності, а також членам їх сімей.

Loading...

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Факти, гроші обіцяють перерахувати на рахунки для виплати пенсій та на рахунки банків — учасників проекту «Муніципальна карта «Картка киянина».

Також пільговики, які отримують виплати через «Укрпошту», зможуть забрати їх у відділеннях установи або разом з пенсією, яку доставляють додому.

Для кожної категорії громадян передбачені різні розміри виплат.

Популярні новини зараз.

Алла Пугачова померла: ЗМІ зробили страшну заяву.

Город і дача: посівний календар на квітень-2020.

До Землі летить космічний “вбивця”: усі подробиці.

800 гривень отримають:.

– які мають особливі заслуги перед Батьківщиною;.

– учасники народного ополчення (при обороні столиці з 11 липня до 19 вересня 1941 року);.

– люди з інвалідністю I групи внаслідок війни та в’язні концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового тримання та робіт у роки Другої світової війни (ВМВ);.

– ветерани підпільно-партизанського руху;.

– Праведники Бабиного Яру.

700 гривень покладаються:.

– особам з інвалідністю ІІ групи, отриманої внаслідок війни та колишнім в’язням концтаборів, гетто та місць примусового тримання та робіт у роки Другої світової війни;.

600 гривень виплатять:.

– людям з інвалідністю, отриманої під час війни, III групи і в’язні концтаборів, гетто та місць примусового тримання та робіт у ДСВ;.

– батькам загиблих в мирний час солдат строкової служби;.

– членам сімей загиблих або померлих унаслідок поранень, каліцтв, контузій та інших пошкоджень, отриманих під час участі в Революції гідності, а також яким посмертно присвоєно звання Героя України;.

– членам сімей загиблих або померлих внаслідок травми, контузії, травми, каліцтва, захворювання, одержаних під час участі в АТО, а також сім’ям загиблих (померлих) бійців-добровольців;.

– членам сімей добровольців, які підтримували АТО і допомагали (у тому числі здійснювали волонтерську діяльність) стримувати агресію РФ в Донецькій і Луганській областях і загинули (пропали безвісти), померли внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювань, отриманих під час проведення АТО;.

– киянам, включеним у списки осіб тяжко травмованих учасників акцій громадянського протесту (з 21 листопада 2013-го по 30 квітня 2014 року) і звернулися за медичною допомогою в зазначений період.

500 гривень перерахують:.

– киянам, які в акціях протесту отримали ушкодження середньої тяжкості і звернулися за медичною допомогою в період з 21 листопада 2013-го по 30 квітня 2014 року;.

450 гривень прийдуть:.

– учасникам бойових дій, в’язням концтаборів, гетто та місць примусових робіт у роки ВМВ, а також дітям, які народилися у зазначених місцях тримання їх батьків;.

– киянам — учасникам АТО і бійцям-добровольцям, які захищали територіальну цілісність і державний суверенітет на сході країни;.

– особам, які під час участі в Революції гідності отримали легкі тілесні ушкодження (і зверталися за медичною допомогою в період з 21 листопада 2013 року до 30 квітня 2014 року);.

400 гривень покладені:.

– вдовам Героїв Радянського Союзу;.

– учасникам війни та колишнім в’язням концтаборів, гетто, інших місць примусового тримання та робіт під час ДСВ також особам, вивезених на роботи в Німеччину, дітям партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога, яких у зв’язку з патріотичною діяльністю їх батьків репресували, піддавали гонінням і фізичним розправам;.

– членам сімей загиблих і не вступили в шлюб повторно дружинам (чоловікам) померлих людей з інвалідністю (внаслідок ДСВ), учасників бойових дій, партизанів і підпільників, жертв нацистських переслідувань (визнаних за життя особами з інвалідністю від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин).

Одноразову адресну допомогу, яку своєчасно не виплатять по не залежних від громадянина причин, у разі його смерті можуть отримати члени сім’ї померлого.

Киянам, які належать до кількох категорій, виплатять одну допомога у більшому розмірі.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що кабінет міністрів ввів додаткові виплати на період карантину для фізичних осіб-підприємців, у яких є діти, і людей, які втратили роботу і зареєструвалися в центрі зайнятості як безробітні.

Відповідна норма міститься в постанові «Деякі питання соціальної підтримки сімей з дітьми».

Теги за темою
Київ Народна Правда
Джерело матеріала
loader
loader