/https%3A%2F%2Fimgclf.112.ua%2F277x167%2F2020%2F04%2F15%2F421565.jpg%3Ftimestamp%3D1586932662)
У США вакцина від коронавірусу буде готова до кінця року, - Трамп
Президент США Дональд Трамп заявив, що вакцина від коронавірусної інфекції Covid-19 буде готова до кінця 2020 року. Про це Трамп повідомив під час прямого ефіру з меморіалу Лінкольна у Вашингтоні, передає "Радіо Свобода".
"Ми впевнені, що будемо мати вакцину до кінця року. Зараз лікарі скажуть: "Ви не повинні так говорити". Я скажу, що я думаю... Я думаю, що ми будемо мати вакцину швидше раніше, ніж пізніше", - сказав президент.
У той же час чиновники зі сфери охорони здоров'я попереджають, що тільки розробка безпечної вакцини може зайняти не менше року.
Раніше у Всесвітній організації охорони здоров'я повідомляли про розробки 70 вакцин у всьому світі. У свою чергу три з них випробовують на людях.
Крім того, Ізраїлі анонсували створення універсальної вакцини, ефективної проти всіх штамів грипу. Розробка почалася 20 років тому і вже через пів року повинен бути кінцевий результат. За реалізацію цього проекту взялася компанія BiondVax.

