/http%3A%2F%2Fimages.unian.net%2Fphotos%2F2020_05%2F1590076325-1862.jpg)
У МОЗ заявили, що Київ не готовий до пом'якшення карантину
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F26%2F0610e04cb6afe28cd3d884c590f87fb2.jpg)
Про це заявив головний санітарний лікар Віктор Ляшко в ефірі ТСН.
"В місті Києві станом на сьогодні не можна переходити до пом'якшення, оскільки рівень захворюваності перевищує і становить 15 на 100 тисяч населення при нормі 12. Але попереду є ще два дні і ці два дні виключають ті два дні попереднього тижня, коли в Києві реєструвалися спалахи в інтернатних закладах. Я думаю, що Київ може зібратися на вихідних", – сказав він.
Водночас, він заявив, що столиця може сама вирішувати долю карантинних обмежень в місті.
"Київ має вправо вирішувати і тільки в одному напрямку - встановлювати жорсткіший карантин, ніж це встановлено Кабміном. якщо критерії не досягнуті, то Київ не може запустити метрополітен, відкрити дитсадочки. Оскільки це є пряма норма, визначена в постанові кабміну. В іншому разі це буде порушення чинного законодавства", – додав Ляшко.
Як повідомляв УНІАН, міський голова Києва Віталій Кличко закликав уряд з 23 травня дозволити відновити у Києві роботу наземного громадського транспорту та торговельних закладів площею до 1 тис. кв. м. За словами мера, Київ не відповідає тільки одному критерію МОЗ для послаблення карантинних обмежень.
Читайте також:
- Симптоми коронавірусу - як відрізнити від грипу чи застуди
- Коронавірус карта поширення на сьогодні (оновлюється)
- Коронавірус новини в Україні та світі - онлайн
- Антисептик своїми руками: прості рецепти, як зробити його вдома (відео)
- Лікування коронавірусу: які препарати використовують при COVID-19 в Україні та світі
Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

