"Олександрія" у компенсований час здолала "Зорю" завдяки суперечливому пенальті

"Олександрія" поновила для себе розіграш української Прем'єр-ліги перемогою. Підопічні Володимира Шарана в матчі 24-го туру Чемпіонату України мінімально обіграли луганську "Зорю" (1:0).

Переможний гол господарі поля забили у компенсований до другого тайму час, отримавши чисельну перевагу - на 85-й хвилині півзахисник луганчан Богдан Михайличенко побачив перед собою другу жовту картку за жорстке порушення правил.

Олександрійці скористалися перевагою в самій кінцівці поєдинку. Головний арбітр Євген Арановський після перегляду відеоповтору (VAR) призначив суперечливий пенальті, угледівши фол з боку захисника "Зорі" Абу Ханни.

Пенальті реалізував Дмитро Гречишкін і приніс "Олександрії" перемогу.

Таким чином, команда Шарана набрала 43 бали і на відстань трьох очок наблизилася до "Зорі", "Десни" та "Динамо" (у всіх трьох - по 46).

Зазначимо, що підопічні Олексія Михайличенка перший після карантину матч чемпіонату проведуть у неділю, 31 травня, проти "Шахтаря" на НСК "Олімпійський". ТСН Проспорт проведе онлайн-трансляцію Класичного дербі.