У Міннеаполісі через протести ввели комендантську годину, в окрузі оголосили надзвичайний стан
У Міннеаполісі через протести ввели комендантську годину, в окрузі оголосили надзвичайний стан

У Міннеаполісі через протести ввели комендантську годину, в окрузі оголосили надзвичайний стан

В американському місті Міннеаполіс, де розгорілися протести через смерть афроамериканця Джорджа Флойда, запровадили комендантську годину та ввели Нацгвардію.

Про це повідомив Департамент громадської безпеки Міннеаполіса на своїй сторінці у Twitter.

Як зазначається, влада вирішила ввести Національну гвардію після ігнорування протестувальниками заклику поліції повернутися додому після 8 години вечора.

За даними департаменту, у місті перебувають 350 нацгвардійців для забезпечення порядку та дотримання мешканцями комендантської години, зокрема, вони розганятимуть протестувальників.

Leave the Fifth Precinct area now so the troopers and officers on the ground can clear the area and enforce the curfew. 350 troopers and officers are in the area. #MACCMN

— MnDPS_DPS (@MnDPS_DPS) May 30, 2020

Своєю чергою губернатор штату Джорджія Брайан Кемп в Twitter заявив, що вводить надзвичайний стан в окрузі Фултон.

They will deploy immediately to assist @ga_dps, @GaDNRLE, @GA_Corrections & local law enforcement who are working tirelessly to subdue unlawful activity & restore peace. We will continue to make all state resources available to local leaders during this emergency situation. (2/2)

— Governor Brian P. Kemp (@GovKemp) May 30, 2020

Нагадаємо, що протести через смерть афроамериканця Джорджа Флойда розпочалися у Міннеаполісі після того, як у Мережі розповсюдили відео, на якому білий поліцейський застосовує задушливий прийом проти затриманого: тисне йому коліном на шию. Незабаром Флойд вже не рухався. Чоловікові викликали "швидку", проте до лікарні він не дожив.

Офіцера, який притиснув коліном Флойда, а також трьох його колег, звільнили. Люди звинуватили поліцейських у свавіллі та вийшли на мітинги, під час яких у Міннеаполісі згорів поліцейський відділок. Згодом протести розгорілися й в інших містах США. 

Джерело матеріала
loader
loader