"Львів" завдяки пенальті на останніх хвилинах вирвав очко у "Ворскли" в УПЛ

"Львів" у рамках 24-го туру української Прем'єр-ліги вирвав на виїзді нічию проти полтавської "Ворскли" з рахунком 1:1.

Рахунок у цій грі було відкрито на 13 хвилині - Ібрахім Кане після передачі від одноклубника завдав потужного удару з меж штрафного точно під ногою голкіпера та вивів, таким чином, господарів уперед.

Могли "зелено-білі" ще в першій половині зустрічі подвоїти перевагу, але на 40 хвилині Руслан Степанюк з вигідної позиції пробив головою в поперечину.

У другому таймі полтавчани продовжували контролювати події на полі - Владислав Кулач мав два моменти для взяття воріт, але реалізація цього дня була не на стороні форварда "Ворскли".

Здавалося, що команда Юрія Максимова додасть до своєї скарбнички три бали, але на четвертій компенсованій до основного часу хвилині головний суддя призначив пенальті у ворота "Ворскли" за гру рукою Давіда Пуцліна. Вирок "з позначки" реалізував Шина, який приніс "городянам" одне очко.

Як наслідок, "Львів" набрав 22 пункти та піднявся на третю сходинку другої "шістки" турнірної таблиці. Що стосується "Ворскли", то вони також мають 22 очки, але розташовуються на позицію нижче.

Раніше перемогу в цьому турі здобула "Олександрія", яка вдома здолала "Зорю".