/https%3A%2F%2Fimg.tsn.ua%2Fcached%2F1590607892%2Ftsn-0adb2b455a252fbeb54cd6e76bc767e2%2Fthumbs%2F550xX%2F3c%2F62%2F10089c47b2a1b5032c153f25a7ab623c.png)
Захисник підозрюваного поліцейського у зґвалтуванні є родичем судді у справі - адвокат постраждалої
Адвокат постраждалої від дій правоохоронців дівчини у Кагарлику Київської області Євген Мельниченко стверджує, що захисник одного із затриманих працівників поліції має родинні зв'язки з суддею місцевого суду.
Про це він повідомив в ексклюзивному коментарі ТСН.ua і зазначив, що 26 травня підписав Угоду з потерпілою стороною про надання правової допомоги.
"Адвокат одного з підозрюваних - це чоловік племінниці судді у Кагарлицькому суді, де розглядатиметься справа. Я поговорив з потерпілою і з її матір'ю, що треба переносити суд до іншого району, бо є фактор зав'язків адвоката із суддями", - сказав Мельниченко та наголосив, що наполягатиме на такому рішенні.
Підтвердження того, що суддя Кагарлицького суду Іванюта Т. Є. має родинні зв'язки з адвокатом підозрюваного Дмитром Матюшенковим ТСН.ua знайшов у Єдиному державному реєстрі судових рішень. Так, у 2017 році при розгляді кримінальної справи "Злочини проти безпеки руху та експлуатації транспорту; Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами" прокурор заявив клопотання про відвід адвокату Матюшенкову Д.В., посилаючись на те, що він не може брати участь у цьому кримінальному провадженні, оскільки є чоловіком племінниці судді, в чому вбачається приватний інтерес.
Тоді суд задовольнив клопотання прокурора про відвід захисника Матюшенкова Д.В., адже дружина останнього є племінницею судді.
Нагадаємо:
- У місті Кагарлик Київської області 25 травня внутрішня безпека Нацполіції затримала двох поліцейськихмісцевого відділення за підозрою у зґвалтуванні 25-річної дівчини.
- У Державному бюро розслідувань розпочали розслідування та оголосили підозру 29-річному оперативнику Сергію Сулимі та 35-річному начальнику сектору кримінальної поліції відділення Миколі Кузіву.
- 26 травня обом поліцейським обрали запобіжний захід на два місяці у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.
Відео У Кагарлику ключовий свідок у справі зґвалтування вперше дав свідчення ДБР
У Кагарлику вперше порушив тишу ключовий свідок у справі зґвалтування. Михайло - сусід, який привіз потерпілу до відділку, вже дав свідчення ДБР, після чого ексклюзивно для ТСН розповів свою версію подій. Що розповів свідок – дивіться у сюжеті ТСН.

