/https%3A%2F%2Fznaj.ua%2Fcrops%2F0f4402%2F620x0%2F1%2F0%2F2020%2F06%2F04%2FlmOGrIumM5UvKneAPIpg2YjRbG7wDjjoiRv19Jwe.jpeg)
Підлогу Верховної Ради окропили стодоларовими купюрами, вже не соромляться - "Ловлять на живця..."
В українському парламенті стався вельми сатиричний конфуз. Ймовірно, хтось зі "слуг народу" кинув на шикарний килим Ради зелену купюру Сполучених Штатів Америки номіналом у 100 доларів. "Пропажу" вдалося сфотографувати журналістам.
Про це свідчить знімок журналістки Юлії Забеліної в мережі Facebook.
"У Верховній Раді хтось з депутатів втратив 100 доларів, ніхто не зізнається чиї і ніхто не піднімає", - підписала свою публікацію Юлія.
Варто також зазначити, що користувачі мережі миттю почали активно коментувати інцидент: "Хабарі нині стали настільки витонченими...", "Бояться що ловлять на живця", "Просто у ВР таке не помічають. Це як у людей на вулиці 25 коп", "Це Ляшко спеціально кинув, не ведіться", "Найчесніші люди України", "Хіба це гроші? Та їм просто навіть западло нахилитися за однією такою купюрою".
Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше
Нагадаємо, Чаплига тицьнув Зеленського в провал банківської системи – "Тепер все зрозуміло".
Як повідомляв Знай.uа харків'янка заплатила тисячі доларів за мандат депутата, але зайняти крісло в Раді завадила СБУ.
Знай.uа писав, пожежі все спишуть? У мережі показали, як з Чорнобиля масово вивозять ліс-кругляк.

