У Франції поновили розслідування проти міністра, звинуваченого у зґвалтуванні
У Франції поновили розслідування проти міністра, звинуваченого у зґвалтуванні

У Франції поновили розслідування проти міністра, звинуваченого у зґвалтуванні

У Франції поновили розслідування проти міністра, звинуваченого у зґвалтуванні.

11/06/2020 - 22:48.

.

Апеляційний суд Парижа постановив відновити розслідування у справі міністра державних рахунків Франції Жеральда Дарманена, звинуваченого у зґвалтуванні.

Про це повідомляє Європейська правда.

У листопаді 2019 року касаційний суд постановив слідчій палаті паризького Апеляційного суду переглянути законність закриття в 2018 році справи щодо Дарманена.

Слідча палата Апеляційного суду визнала, що слідчий суддя “не міг на підставі виключно результатів попереднього слідства відмовити у відновленні розслідування у даній справі”.

46-річна Софі Спатц, колишня “дівчина за викликом”, зробила перший позов проти Дарманена в середині 2017 року, однак розслідування було припинено одразу після того, як вона не з’явилася на допит у поліцію.

У середині січня Спатц поновила свою скаргу, в результаті чого розпочалося нове попереднє розслідування.

Дарманен заперечував всі звинувачення.

Суд Парижа 16 cерпня 2018 року виніс постанову про відсутність складу злочину.

Раніше колишнього президента Франції звинуватили у домаганнях.

Теги за темою
розслідування
Джерело матеріала
loader
loader