/https%3A%2F%2Fimgclf.112.ua%2F277x167%2F2020%2F06%2F13%2F426291.jpeg%3Ftimestamp%3D1591984839)
"Ювентус" не зміг обіграти "Мілан", але вийшов у фінал Кубка Італії
В Турині відбувся матч-відповідь півфіналу Кубка Італії між "Ювентусом" і "Міланом". Цей матч став першим у країні після тримісячного карантину.
Перший матч команди зіграли ще в лютому. Тоді команди зіграли внічию 1:1. Вже на старті поєдинку Роналду заробив пенальті, пробивши в руку Кьяеру. Але Кріштіано 11-метровий удар не забив, а в намаганні організувати контратаку Анте Ребич влетів ногою в Данило, за що був вилучений. "Мілан" залишився вдесятьох, але так і не дозволив господарям забити. Правда, і необхідний собі гол "россо-нерри" не забили. Суперник "Юве" визначиться завтра, коли відбудеться другий півфінал "Інтер" – "Наполі".
12 червня, 22:00
Турин, "Ювентус Стедіум"
Кубок Італії 1/2 фіналу
"Ювентус" – "Мілан" 0:0
"Ювентус": Буффон – Данило (Куадрадо, 86), Бонуччі, де Лигт, Алекс Сандро – Бентанкур, Пьяніч (Хедіра, 62), Матюіді (Рабьо, 62) – Дуглас Коста (Бернардерски, 62), Дибала, Роналду
"Мілан": Дж. Доннарумма – Конті (Салемакерс, 88), Кьяєр, Романьолі, Калабрія (Лаксалт, 86) – Кессьє (Коломбо, 82), Бенассер – Пакету (Круич, 82), Бонавентура (Леау, 52), Чалханоглу – Ребич
Видалення: Рабич, 17
Фінальний свисток. Юве оформляє вихід у фінал
88 хв. Лаксалт і Салемакерс вийшли замість Каллабрия і Конті.
86 хв. А Куадрадо вийшов замість Даніло.
82 хв. Коломбо і Круич поміняли Кессье і Пакету.
80 хв. Дибала хльостко пробив справа з лінії штрафного – Доннарума у красивому стрибку дістав м'яч!
79 хв. Після подачі кутового Кьяєр пробив головою, але м'яч пройшов мимо воріт.
74 хв. Хедіра грубим підкатом зупинив прорив Леау - жовта картка.
62 хв. Хедіра, Рабьо і Бернардерски поміняли П'янича, Маьюили і Косту.
52 хв. Замість Боннавентуры вийшов Леау.
49 хв. Непоганий випад вийшов у Мілана - Боннавентура пройшов по правому флангу, навісив і Чалханоглу неточно пробив головою.
![]()
![]()
![]()
![]()
Перерву
43 хв. П'яніч грубо зіграв в центрі поля - жовта картка.
38 хв. Роналду перевірив голкіпера Мілана ударом з-за штрафного - Доннарума на місці.
31 хв. Данило добре навісив справа і Матюіді зміг пробити з центру штрафного майданчика, але Доннарума зреагував і відбив!
22 хв. Мілан дуже погано увійшов у гру. Таке відчуття, що крім фолів, у них немає відповіді господарям.
⚽️ Juventus vs AC Milan: CRISTIANO RONALDO missed penalty and a RED CARD for Rebic! pic.twitter.com/VZaIMknezP
— D9INE FOOTBALL 2020 (@D9INE_NEXUS_F1) June 12, 2020
17 хв. І тут же Рабич дуже грубо влітає ногою в Данило! Видалення!
16 хв. Не забиває Роналду! Б'є в лівий від себе кут, Доннарума тягне і від штанги м'яч вилітає в поле!
15 хв. А ось і пенальті! Суддя подивилися відеоповтор і побачив гру рукою у виконанні К'яєра.
12 хв. Після подачі кутового Роналду зумів взяти й утримати м'яч в чужій штрафній, але його удар з гострого кута вийшов неточним.
4 хв. Юве активніше розпочав поєдинок. Багато тримається м'яч у штрафному Мілана. Романьолі навіть збив П'янича недалеко від штрафного, але Дибала по воротах не влучив.
![]()
Добрий вечір, друзі. Починаємо наш сьогоднішній онлайн
Календар цього дивного карантинного сезону виявився безжальним для клубів. Після майже трьох місяців без футболу "Юве" та "Мілан" без розкачки відразу ж зіграють матч-відповідь півфіналу Кубка, результат якого може бути вкрай важливий. І подібна ситуація все-таки на руку "Мілану", який за рахунок бажання прагнення може зрівняти шанси в протистоянні з "Юве", у якого просто краще підбір гравців.
Тим більше що в Турині не допоможуть "Мілану" Златан Ібрагімович, Люка Ернандес і Самуель Кастильехо. У "Ювентуса" проблем менше, хоча можуть і не зіграти Гонсало Ігуаїн, Аарон Ремзі і Джорджо К'єлліні.
Особисті зустрічі:
189 матчів було зіграно в одному з головних протистоянь Італії. 75 разів вигравав "Ювентус", 49 перемог на рахунку "Мілана". Крім останнього поєдинку в Кубку "Мілан" 9 раз поспіль програв туринцям. Перший матч півфіналу відбувся ще в лютому. Тоді "Мілан" забив першим, але залишився вдесятьох і пропустив в доданий час.
Прогноз 112.ua: 2:1

