!["Слуги народу" на Банковій обговорили праймеріз на мера Києва](https://thumbor.my.ua/nURvJLSvLTEJIdsqFaztDhAbdpA=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2F5fc3d60eb6effae9aa89672d2e3b8df4.jpg)
"Слуги народу" на Банковій обговорили праймеріз на мера Києва
Партія "Слуга народу" 12 червня провела зустріч в Офісі Президента. Народні депутати обговорити формат проведення праймеріз серед потенційних кандидатів на посаду міського голови Києва.
Про це розповів голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія в ефірі одного з українських телеканалів.
"Ми спілкували щодо майбутнього формату праймеріз", – пояснив Арахамія.
За його словами, на зустріч прийшли політики, які хочуть взяти участь у праймеріз.
Що таке праймеріз?
Це такий тип голосування, у якому обирається один кандидат від партії. Зміст праймеріз полягає в тому, щоби кандидати від однієї партії не відбирали один в одного голоси на основних виборах, оскільки їхній електорат, як правило, близький.Вибори мера Києва: що відомо
- Вибори мера Києва і Київради мають відбутись 25 жовтня 2020 року.
- Зараз лідером симпатій на виборах до міської ради, за даними соціологів, є партія "Слуга народу".
- Дослідження кількох соціологічних груп показують, що кияни готові віддати найбільше голосів за чинного міського голову Віталія Кличка.
Рейтинг потенційних кандидатів у мери Києва / Інфографіка 24 каналу
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)