Дата народження
23 травня 1979
Країна
Росія
Соцмережі
9

Давид Арахамія

Арахамія Давид Георгійович: глава найбільшої депутатської фракції у парламенті, помічений у симпатіях до попередньої влади

Арахамія Давид Георгійович - підприємець і нардеп, який став відомим, як волонтер АТО. Преса називала його "порохоботом", а військова прокуратура відкрила кримінальну справу.

Біографія

Арахамія Давид Георгійович народився 23 травня 1979 року в місті Сочі (Краснодарський край, Російська Федерація). Відомий під псевдонімом David Braun. В Україні живе з 1992 року.

Освіта

Після закінчення школи №36 міста Миколаєва, Давид Арахамія перебрався до Києва, де вступив до Європейського університету. Тут він отримав диплом економіста.

Крім того, Давид пройшов програму "професійного менеджменту" у Відкритому університеті міста Лондон.

Сім'я

Давид Арахамія одружений і є батьком трьох дітей.

Кар'єра

Після закінчення університету, Давид зайнявся бізнесом. Деякий час працював в бізнес-консалтингу та маркетингу, потім зацікавився IT-сферою. Він став одним із співзасновників компанії "Template Monster".

Згідно з сайтом clarity-project Арахамія засновник: ТОВ «МВА - Центр», ТОВ «Українське агентство експорту та інвестицій», ТОВ «Міжнародний центр стратегій безпеки і оборони».

У 2014 році Давид Арахамія став відомий у якості волонтера. У березні того ж року він разом з приятелями створив сайт, який займався збором коштів для екіпірування десантників 79-ї бригади. Потім сайт переріс у волонтерську ініціативу «Народний проєкт».

Влітку того ж 2014 року Давид став радником миколаївського губернатора. Займався вже звичними питаннями волонтерства.

Незабаром Арахамія перейшов на аналогічну посаду вже у міністерстві оборони. Також був уповноваженим з питань закупівель даного відомства.

Пізніше Давид став одним із творців Асоціації народних волонтерів України, займався кураторством волонтерів Міноборони.

У 2015 році отримав українське громадянство.

У 2016 році Арахамія очолив новий IT-проєкт, конструктор сайтів під назвою "Weblium". Влітку 2019 року Арахамія увійшов до Наглядової ради держконцерну «Укроборонпром». Тоді ж став секретарем Національної інвестиційної ради.

У 2019 Давив вирішив зайнятися політикою. На позачергових парламентських виборах він став четвертим у списку партії "Слуга народу".

У дев'ятому скликанні парламенту новоспечений народний депутат очолив однойменну фракцію, а також увійшов до складу комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки.

Також він голова підкомітету з питань нагляду за діяльністю державних органів спеціального призначення з правоохоронними функціями, правоохоронних органів, правоохоронних органів спеціального призначення та розвідувальних органів.

Компромат

Ще весною 2019 року Давид Арахамія симпатизував президенту Петру Порошенку, попри те, трохи пізніше влився у партію Володимира Зеленського. У пресі його навіть називали “одним з головних  “порохоботів” нашої країни”.

У березні 2019 року він у інтерв'ю заявляв, що на президентських виборах буде голосувати за Порошенко, "щоб розпочате довели до кінця. У інших кандидатів дуже розмиті програми, засновані скоріше на емоціях, ніж на логіці".

А 22 квітня 2019 року, тобто вже після перемоги на президентських виборах Володимира Зеленського, Давид написав у Фейсбуці комплементарний пост вже колишньому президенту Петру Порошенку.

Також в ЗМІ з'явилася інформація про те, що у 2015 році стосовно Давида військова прокуратура відкрила кримінальну справу "за махінації із закупівлею палива".

Згідно з офіційним сайтом Верховної Ради, депутат Арахамія тільки за перший місяць роботи у парламенті пропустив 33% засідань парламенту.

Декларація

Давид Арахамія електронної декларації не подавав.

Посилання

Особиста сторінка в Фейсбук

E-mail

Телефон: (044) 255-34-03

Відео

https://www.youtube.com/watch?v=vXA9y1ef9K4 

Дата народження
23 травня 1979
Країна
Росія
Соцмережі