“Бідний” міністр. Які статки новопризначеного очільника Міносвіти Шкарлета
“Бідний” міністр. Які статки новопризначеного очільника Міносвіти Шкарлета

“Бідний” міністр. Які статки новопризначеного очільника Міносвіти Шкарлета

“Бідний” міністр.

Які статки новопризначеного очільника Міносвіти Шкарлета.

25/06/2020 - 16:31.

“Бідний” міністр. Які статки новопризначеного очільника Міносвіти Шкарлета - Фото 1.

Сьогодні, 25 червня, Кабмін призначив ректора Чернігівського національного технологічного університету Сергія Шкарлета в.

міністра освіти та науки.

Відповідне рішення уряд ухвалив на засіданні в четвер, 25 червня.

Також одноголосно рішенням урядовців на нього поклали виконання обов’язків міністра.

То що ж відомо про статки новопризначеного міністра?.

Згідно з останньою декларацією Сергія Шкарлета, як кандидата на посаду Міністра освіти і науки України, поданої 19 червня цього року, він не має нерухомості.

У документі вказано квартиру у Києві на майже 77 “квадратів”, яка перебуває у власності дружини урядовця Тетяни.

Шкарлет володіє двома автомобілями – Toyota Land Cruiser 200 2011 року випуску (ціну авто не вказано у документі, проте його вартість – приблизно мільйон гривень, – ред.) та Mitsubishi Pajero Wagon 2013 року випуску за 288 тисяч гривень.

Варто зазначити, що останнє авто на спеціалізованому сайті з продажу коштує щонайменше вдвічі дорожче.

Дружина політика володіє Ford Kuga Titanium 2012 року випуску, вартість цього рухомого майна також не вказано у декларації, проте коштує таке авто близько 350-ти тисяч гривень.

За 2019 рік Шкарлет заробив у Чернігівському національному технологічному університеті 509 577 грн., за сумісництвом отримав у Міністерстві освіти і науки України як голова Експертної ради 3 546 грн.

Його дружина заробила за основним місцем роботи 85 376 грн.

Готівкою Шкарлет тримає 70 тисяч гривень та 30 тисяч доларів США, його дружина – 15 тисяч гривень та 32 тисячі доларів США.

На двох банківських рахунках в.

міністра тримає 6 1340 грн.

та 431 гривню.

Сергій Шкарлет – український економіст, професор, доктор економічних наук, ректор Чернігівського технологічного університету.

У вересні 1989 року вступив на навчання до Київського політехнічного інституту на факультет прикладної математики за спеціальністю «Математичне забезпечення систем автоматизації», який закінчив у березні 1995 року, одержавши диплом спеціаліста, за фахом інженер-математик.

У жовтні 1995 року для здобуття другої вищої освіти вступив на денну форму навчання до Фінансово-економічного інституту при Чернігівському технологічному інституті за спеціальністю «Облік і аудит», який закінчив у червні 1996 року, одержавши диплом спеціаліста, за фахом економіст.

У жовтні 2000 року захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук на тему «Економічне управління інноваційною підприємницькою діяльністю в галузі створення програмного забезпечення» за спеціальністю 08.06.02 — «Підприємництво, менеджмент та маркетинг» у спеціалізованій вченій раді Д26.006.04 Київського національного економічного університету.

У 2003 році отримав вчене звання доцента по кафедрі економетрії, обліку й аудиту.

У січні 2008 року захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук на тему «Формування економічної безпеки підприємств засобами активізації їх інноваційного розвитку» за спеціальністю 08.00.04 — «Економіка та управління підприємствами» у спеціалізованій вченій раді Д26.006.03 ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана».

У жовтні 2008 року отримав звання професора по кафедрі менеджменту.

В червні 2020 року в наукових роботах Шкарлета було виявлено великі обсяги плагіату.

Через це низка науковців 6 червня 2020 року виступила із заявою проти його призначення на посаду міністра освіти і науки України.

Незважаючи на це, 17 червня Прем’єр-міністр Денис Шмигаль вніс до Верховної Ради проєкт постанови щодо призначення Шкарлета міністром.

Натомість, профільний комітет Ради не підтримав призначення.

З квітня по вересень 1995 року працював інженером-конструктором Ніжинського НВК «Прогрес».

З липня 1996 року по серпень 1996 року працював асистентом на кафедрі менеджменту у Чернігівському технологічному інституті.

З вересня 1996 року по травень 1998 року працював викладачем кафедри економетрії обліку і аудиту у Чернігівському технологічному інституті.

З червня 1998 року по квітень 2001 року працював старшим викладачем кафедри економетрії обліку і аудиту у Чернігівському державному технологічному університеті.

З червня 1999 року по липень 2003 року працював проректором з навчально-виховної роботи у Чернігівському інституті інформації, бізнесу і права Міжнародного науково-технічного університету (за сумісництвом).

З квітня 2001 року по липень 2003 року працював доцентом кафедри економетрії обліку і аудиту у Чернігівському державному технологічному університеті.

З липня 2001 року — ректор Чернігівського інституту інформації, бізнесу і права Міжнародного науково-технічного університету імені академіка Юрія Бугая.

З вересня 2006 року — професор кафедри менеджменту Міжнародного науково-технічного університету імені академіка Юрія Бугая.

З травня 2010 року — ректор Чернігівського державного технологічного університету.

За власними словами, 2004 і 2010 року підтримував на президентських виборах Віктора Януковича та “Партію регіонів”.

Балотувався до Чернігівської обласної ради від цієї партії в Деснянському районі Чернігова на місцевих виборах того ж року.

Був обраний депутатом Чернігівської облради в каденцію 2010—2015 років.

2015 року балотувався до Чернігівської обласної ради як представник “Блоку Порошенка”, але вибори програв.

Звільнений зі скандалом екс-голова АРМА зосередився на махінаціях у деклараціях.

Теги за темою
призначення
Джерело матеріала
loader
loader