/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F26%2F7f19f65ffb61af195c0d4e3255137c63.jpg)
В уряді не виключають закриття громадського транспорту в окремих регіонах
Епідеміологічна ситуація в Україні значно погіршилася останніми днями. Якщо ситуація прогресуватиме, то уряд не виключає можливості в окремих регіонах повернутися до закриття громадського транспорту.
Водночас Денис Шмигаль наголосив, що уряд не збирається лякати. Про це прем'єр-міністр сказав в інтерв'ю ВВС.
Він наголосив, що ситуація щодо COVID-19 змінюється ледь не щодня і ніколи не знаєш, якою вона буде за добу.
Не виключено, що в окремих містах або областях доведеться повернутися до закриття транспорту. Щодо метро, то тут ми виступаємо помічниками для місцевого самоврядування. Уряд контролює ситуацію в Україні загалом, але локальні посилення або послаблення покладаються на місцеве самоврядування,
– заявив Шмигаль.
Прем'єр пояснив, що ініціатором закриття роботи метро у Києві має стати міський голова столиці. Якщо ж ініціативи немає, але показники говорять про те, що є загроза життю і здоров'ю людей, то уряд будемо втручатися.
Чи можливе посилення карантину в Україні
Шмигаль зауважив, що зараз активно контролюють кількість активних хворих на 100 тисяч населення. Наразі цей показник складає 50 людей на 100 тисяч. Коли він перевищить 60 – треба буде посилювати карантинні обмеження.

