"Динамо" програло битву з "Шахтарем" і ускладнило собі "срібну" гонитву УПЛ

Київське "Динамо" програло донецькому "Шахтарю" у центральному матчі 29-го туру української Прем'єр-ліги. Гра відбулася на НСК "Олімпійський" і завершилася з рахунком 3:2 на корись "гірників".

Тарас Степаненко вивів донеччан вперед на 31-й хвилині, встигнувши на добивання.

Відео Динамо - Шахтар - 0:1. Відео голу Степаненка

Чемпіонат України 2019/2020. УПЛ. 29 тур. Динамо - Шахтар - 0:1. Відео голу Степаненка на 31 хвилині матчу.

Динамо - Шахтар - 0:1. Відео голу Степаненка

Вісім хвилин потому Євген Коноплянка своїм фірмовим дальнім ударом подвоїв перевагу гостей.

Відео Динамо - Шахтар - 0:2. Відео голу Коноплянки

Чемпіонат України 2019/2020. УПЛ. 29 тур. Динамо - Шахтар - 0:2. Відео голу Коноплянки на 39 хвилині матчу.

Динамо - Шахтар - 0:2. Відео голу Коноплянки

У другому таймі кияни змогли вирівняти рахунок завдяки голам Беньяміна Вербича та Карлоса Де Пени. Вербич на 51-й хвилині добив м'яч після відбивання Анатолія Трубіна.

Відео Динамо - Шахтар - 1:2. Відео голу Вербича

Чемпіонат України 2019/2020. УПЛ. 29 тур. Динамо - Шахтар - 1:2. Відео голу Вербича на 51 хвилині матчу.

Динамо - Шахтар - 1:2. Відео голу Вербича

А Де Пена на 67-й перекинув мяч через молодого воротаря "гірників".

Відео Динамо - Шахтар - 2:2. Відео голу Карлоса де Пени

Чемпіонат України 2019/2020. УПЛ. 29 тур. Динамо - Шахтар - 2:2. Відео голу Карлоса де Пени на 67 хвилині матчу.

Динамо - Шахтар - 2:2. Відео голу Карлоса де Пени

Перемогу "Шахтарю" приніс гол Алана Патріка на 72-й другій хвилині після розкішного пасу Тайсона, який вийшов на заміну.

Відео Динамо - Шахтар - 2:3. Відео голу Патріка

Чемпіонат України 2019/2020. УПЛ. 29 тур. Динамо - Шахтар - 2:3. Відео голу Патріка на 72 хвилині матчу.

Динамо - Шахтар - 2:3. Відео голу Патріка

Зазначимо, що на 90+1-й хвилині Йосип Піварич отримав пряму червону картку за грубий підкат на Алану Патріку.

• У "Динамо" залишилося 55 очок. Кияни борються за друге місце із "Зорею" (53) та "Десною"(52), які свої матчі проведуть 5 липня.

• На матчі "Динамо" - "Шахтар" був присутній Сергій Ребров.

• Віктор Циганков не взяв участь у грі через мікропошкодження.