Голи орендованих динамівців принесли "Дніпру-1" перемогу над "Олімпіком"

"Дніпро-1" у виїзному матчі 29-го туру УПЛ здобув перемогу над "Олімпіком" з рахунком 2:0.

Команда Дмитра Михайленка вийшли вперед на самому початку гри - після передачі Олексія Хобленка забив орендований у київського "Динамо" Владислав Супряга.

У другому таймі дніпряни закріпили свою перевагу. Інший динамівський форвард Сергій Булеца з’явився на заміну на 62-й хвилині, а вже через дві хвилини перехитрив голкіпера чудовим ударом зі штрафного.

• "Дніпро-1" перервав серію з двох поразок поспіль і відірвався від "Маріуполя" у боротьбі за 7-ме місце до 4 очок.

• "Олімпік" (24 очки)  залишився на десятій позиції.

• У наступному турі "Дніпро-1" 11 липня зіграє з ПФК "Львів", Олімпік  днем пізніше битиметься з "Маріуполем".

• Зазначимо, що в УПЛ введено плейоф за Лігу Європи. Його розігруватимуть 5-8 команди у турнірній таблиці. Ці матчі мають відбутися 25 і 29 липня.