/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F81%2F511c0dbc7fbd52700a4b34c84e3bca13.png)
З життя пішов засновник найбільшої польської газети в Україні Мірослав Ровіцький
Засновник і головний редактор найбільшої польської газети в Україні «Kurier Galicyjski», член Союзу польських журналістів Мірослав Ровіцький помер 9 липня 2020 року.
Про це повідомляє «Польське радіо».
Він брав активну участь у польсько-українській співпраці.
З 2005 року Мірослав Ровіцький активно підтримував етнічних поляків, які мешкають в Україні.
З його ініціативи засновано дитячий часопис польською мовою «Polak Mały», а також газету для поляків в Україні «Kurier Galicyjski».
Крім паперової версії, газета виходить в електронній версії, під цією назвою діє теж радіо і телебачення.
У 2015 році він увійшов в рейтинг найбільш заслужених для польсько-українського діалогу осіб.
Мірослав Ровіцький був ініціатором створення Клубу Ґаліцийського – організації, до якої належать польські та українські публіцисти, журналісти, науковці, з його ініціативи теж проводяться щорічні польсько-українські наукові конференції у місті Яремче.
Він активно діяв у спільній ініціативі Прикарпатського університету та Варшавського університету – відбудові давньої астрономічної обсерваторії на горі Піп Іван.
«Детектор медів» висловлює щирі співчуття рідним і близьким Мірослава Ровіцького.

