/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F39%2F5877c353b01cd8b6bded651d92e06e8a.jpg)
На Тернопільщині в ДТП загинув водій легковика, двоє пасажирів автівки травмовані
КИЇВ. 22 липня. УНН. В Козівському районі на Тернопільщині у ДТП загинув 40-річний водій. Також двох пасажирів з тяжкими травмами було госпіталізовано. Про це УНН повідомляє з посиланням на пресслужбу поліції Тернопільської області.
Повідомляється, що 22 липня близько 2 години ночі сталася аварія в Козівському районі.
"За попередніми даними водій автомобіля "ВАЗ-21063" не обравши безпечної швидкості, не впорався з керуванням та з’їхав з дороги. Автомобіль перекинувся, а його кермувальник, 40-річний житель села Купчинці Козівського району, загинув. Двох пасажирів з тяжкими травмами медики доправили до лікарні", - йдеться в повідомленні.
Також відомості про подію внесено до єдиного реєстру досудового розслідування злочинів згідно статті 286 ККУ. Розслідування триває.
Нагадаємо, на Одещині у ДТП постраждали шестеро молодих людей.

