/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F63%2F0208a01844ae85f1363ffe7fe63943ac.jpg)
Кличко розповів, чи буде школа з 1 вересня у Києві
Мер Києва Віталій Кличко заявив, що 1 вересня 2020 року школярі столиці можуть повернутися за парти.
Однак від епідситуації залежить, чи буде школа з 1 вересня.
За його словами, зараз активно йде підготовка до нового навчального року.
7 серпня департамент освіти КМДА повинен надати чіткий план дій.
Також Кличко наголосив, що у міста є кілька планів по відновленню шкільного навчального процесу в 2020 році.
Читайте: Навчання з 1 вересня відбуватиметься у школах: умови та правила.
Мер Києва підкреслив, що більшість навчальних закладів столиці вже забезпечені засобами індивідуального захисту, антисептиками і дезінфекторами.
– Ми виділили майже 4 млрд грн на підготовку закладів до нового навчального року.
Найбільше коштів – близько 2 млрд – направили на ремонти в закладах освіти та на загальноміські програми, – сказав Кличко.
Також в 2020 році в Києві планують відкрити сім нових навчальних закладів.
Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що в Україні у переважній кількості міст і районів діти підуть до школи 1 вересня.
За словами Степанова, для отримання якісної освіти перебування дітей у школі є необхідною умовою.

