Захоплення заручників у Луцьку: у справі призначено 30 експертиз
Захоплення заручників у Луцьку: у справі призначено 30 експертиз

Захоплення заручників у Луцьку: у справі призначено 30 експертиз

У якості свідків допитано понад 30 осіб.
21 липня у Луцьку озброєний Максим Кривош захопив рейсовий автобус з пасажирами / фото УНІАН
21 липня у Луцьку озброєний Максим Кривош захопив рейсовий автобус з пасажирами / фото УНІАН

У рамках розслідування кримінального провадження за обвинуваченням Максима Кривоша, який утримував заручників у Луцьку, призначено приблизно 30 експертиз.

Про це під час брифінгу заявив начальник слідчого відділу Управління СБУ у Волинській області Олександр Хитрик.

«У кримінальному провадженні допитано 16 потерпілих, а як свідків 33 особи, також проведено низку обшуків за місцями попереднього перебування підозрюваного», - цитує його слова прес-служба УСБУ у Волинській області у Facebook.

За його словами, призначено приблизно 30 експертиз, зокрема вибухово-технічну, судово-балістичну, автотоварознавчу, лінгвістичну, а також експертизу холодної зброї.

Також Хитрик продемонстрував фотографії сувенірних коштів, які були вилучені у Кривоша під час затримання 21 липня.

«Ці «купюри» підозрюваний перед затриманням правоохоронцями, пропонував водію захопленого рейсового автобуса «як оплату за проїзд», - розповів посадовець.

Він зазначив, що досудове розслідування триває, перевіряються всі зв’язки підозрюваного, встановлюється походження зброї. Ретельно також вивчаються усі заяви про майбутні можливі теракти, зроблені Кривошем.

Як повідомляв УНІАН, зранку 21 липня у Луцьку озброєний Максим Кривош захопив рейсовий автобус з пасажирами. У заручниках опинились 13 осіб. Ввечері всі захоплені громадяни були звільнені, а чоловіка затримано. Кривошу 44 роки, він двічі судимий.

23 липня суд обрав Кривошу запобіжний захід у вигляді арешту без права внесення застави.

Йому інкримінують вчинення терористичного акту, захоплення та тримання осіб як заручників з погрозою знищення людей, посягання на життя працівника правоохоронного органу, а також незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами (ч. 1 ст. 258, ч. 2 ст. 147, ст. 348, ч. 1 ст. 263 КК України). У суді Кривош назвав свій вчинок перфомансом.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Джерело матеріала
loader
loader