Прикордонника, який був у складі "Оплоту", викрили у Харківському прикордонному загоні співробітники підрозділу забезпечення внутрішньої та власної безпеки Держприкордонслужби спільно з контррозвідниками УСБ України в Харківській області.
Про це повідомляє сайт Державної прикордонної служби.
Повідомляється, що підозрюваний вступив до незаконного збройного формування у вересні 2014 року.
Після випробувального терміну був включений до складу батальйону, який діяв на території Донецької області.
Службу проходив на території військового містечка, за що отримував кошти.
У січні 2015 року підрозділ передислокувався в зону бойових дій, і підозрюваний вийшов зі складу терористичної організації – боявся за власне життя.
Згодом був мобілізований та направлений проходити службу до лав Державної прикордонної служби.
Підозрюваному вручено повідомлення про підозру про злочин, передбачений ч.1 ст.
258-3 КК України (створення терористичної групи чи терористичної організації, керівництво такою групою чи організацією або участь у ній, а так само матеріальне, організаційне чи інше сприяння створенню або діяльності терористичної групи чи терористичної організації).