У Київській області обмежать проведення релігійних свят через коронавірус
У Київській області обмежать проведення релігійних свят через коронавірус

У Київській області обмежать проведення релігійних свят через коронавірус

У Київській області дозволять проводити масові релігійні заходи тільки, якщо одна людина перебуватиме на 5 кв.

м площі будівлі або території.

Організатор заходу є відповідальним за дотримання між учасниками фізичної дистанції не менше 1,5 м.

– Не маємо права розслаблятися.

Відповідальне ставлення до свого здоров‘я, утримання від відвідування храмів, відмова від поїздок в інші регіони, дотримання санітарних вимог є запобіжником від переходу до більш жорстких обмежень, – повідомив голова Київської ОДА Василь Володін.

Читайте: МОЗ оновив карантинні зони в Україні – які регіони потрапили до червоної.

Місцева влада попросила представників релігійних організацій максимально обмежити проведення масових заходів саме зараз, оскільки у серпні православні християни відзначатимуть ще два спаси: Яблучний та Горіховий, під час яких багато вірян можуть піти до храмів.

Крім того, щоб не допустити погіршення ситуації, Кабмін заборонив хасидам відвідувати Умань цього року для святкування Рош ха-Шана (Новий рік за іудейським календарем), який починається у вересні та тривати три дні.

Теги за темою
Коронавірус Київська область
Джерело матеріала
Згадувані персони
loader
loader