/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F9d6cfafe6de188638a1e476d2f8d0249.jpg)
Компанія Johnson & Johnson перейшла до завершальної фази випробувань COVID-вакцини
Американська компанія Johnson & Johnson починає третю і останню стадію клінічних випробувань вакцини від коронавірусу COVID-19.
У новій фазі досліджень братимуть участь до 60 тис. волонтерів як з США, так і з інших країн світу.
Johnson & Johnson стала вже четвертою компанією в США, яка вступила в третій етап випробувань вакцини. За повідомленням Всесвітньої організації охорони здоров’я, у світі проходять випробування майже 180 потенційних вакцин. Але усі вони в процесі випробувань.
Раніше на цьому тижні президент США Дональд Трамп висловив думку, що вакцина проти коронавірусу стане доступною в США набагато раніше, ніж наприкінці 2020 року. Він зазначив, що першою, ймовірно, буде вакцина виробництва компанії Pfizer Inc.
Відео Українські науковці зробили важливе відкриття для розробників вакцин від коронавірусу
Чому в одній сім'ї одні інфікуються коронавірусом, а інші ні? При цьому вони можуть жити в однокімнатній квартирі. Українські науковці дослідили, отримали результати і навіть виготовили вакцину, яку протестував на собі керівник групи. А ще українські науковці виявили, що у 10-20% людей, які не хворіли, уже може бути імунітет до коронавірусу. У кого саме - дивіться у сюжеті.

