Зросла кількість загиблих внаслідок ракетного обстрілу азербайджанського міста Гянджа
Зросла кількість загиблих внаслідок ракетного обстрілу азербайджанського міста Гянджа

Зросла кількість загиблих внаслідок ракетного обстрілу азербайджанського міста Гянджа

Ракета, що потрапила в житловий будинок, повністю зруйнувала будівлю, залишивши його жителів під руїнами / фото Azer Tac

Кількість загиблих в результаті ракетного обстрілу Гянджи досягла дев'яти.

Про це повідомила в неділю Генеральна прокуратура Азербайджан.

"Внаслідок ракетного обстрілу вірменськими збройними силами багатоквартирного житлового будинку в центрі Гянджи загинули дев'ять осіб", - йдеться в прес-релізі відомства.

В МЗС Азербайджану також повідомили про 34 постраждалих мирних жителів, серед яких є діти.

"Обстріл мирних жителів і міст збройними силами Вірменії після угоди про припинення вогню з гуманітарних міркувань є ще одним яскравим прикладом варварства і показує, що заклики керівництва Вірменії до припинення вогню є не чим іншим, як лицемірством", - наголошується в заяві.

В МНС Азербайджану повідомили, що ракета, яка потрапила в житловий будинок, повністю зруйнувала будівлю, залишивши його жителів під руїнами.

Нагадаємо, що вранці Азербайджан заявив про обстріл міста Гянджа вірменськими військами. За інформацією МО Азербайджану, Гянджу обстрілювали з Бердського району Республіки Вірменія. Стверджується, що внаслідок обстрілу постраждала чотириповерхова будівля. Вранці повідомлялося про 7 загиблих і 33 поранених.

Бої в Нагірному Карабасі: що відбувається в регіоні

  • Нова ескалація конфлікту між Вірменією та Азербайджаном почалася вранці 27 вересня. Сторони звинуватили один одного в обстрілі прикордонних населених пунктів і провокаціях.
  • У Вірменії заявили про наступ ЗС Азербайджану на Нагірний Карабах, оголосивши воєнний стан і загальну мобілізацію. 
  • В Азербайджані заявили, що в ході успішного наступу взяли під контроль кілька сіл Нагірного Карабаху, але у Вірменії цю інформацію заперечували.
  • Обидві сторони заявляють, що завдали противнику страшних втрат, що налічують сотні вбитих і десятки знищених одиниць бойової техніки.
  • У ніч на 10 жовтня глави МЗС обох країн домовилися припинити вогонь в Нагірному Карабасі з 12:00 в гуманітарних цілях: сторони мали обміняти військовополонених, утримуваних осіб і тіла загиблих.  
  • Попри це, бойові дії тривають. Сторони звинувачують один одного у зриві перемир'я.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Автор: Денис Прядко

Джерело матеріала
loader
loader