Ломаченко - Лопес: промоутер прокоментував ситуацію з можливим реваншем
Ломаченко - Лопес: промоутер прокоментував ситуацію з можливим реваншем

Ломаченко - Лопес: промоутер прокоментував ситуацію з можливим реваншем

Теофімо Лопес переміг Василя Ломаченка за очками / фото twitter.com/trboxing

Глава промоутерської компанії Top Rank Боб Арум розповів про можливе проведення реваншу між Василем Ломаченком і абсолютним чемпіоном світу Теофімо Лопесом.

У коментарі BoxingScene.com Арум підкреслив, що все залежить від боксерів:

"Справа за бійцями. Я розповім їм про фінансові перспективи реваншу. А далі, якщо вони захочуть провести бій - добре. Не захочуть - це теж добре. Ось так це працює".

"Епоха Дона Кінга, коли бійцям говорили, що їм робити, залишилася в минулому. Я зустрінуся з обома сторонами, поясню їм все щодо грошей, тому що це їх турбує. А потім вони визначаться з тим, що хочуть робити", - додав промоутер.

Відзначимо, що Арум представляє інтереси обох боксерів.

Ломаченко - Лопес: після бою

  • У ніч з 17 на 18 жовтня за Києвом Василь Ломаченко програв Теофімо Лопесу одноголосним рішенням суддів.
  • Українець втратив свої титули WBC, WBO і WBA в легкій вазі, а Лопес, який зберіг пояс IBF і отримав титули українця, став єдиним діючим абсолютним чемпіоном світу в боксі.
  • Ломаченко - Лопес: відеоогляд бою.
  • На профі-рингу Ломаченко провів свій 16-й бій, зазнавши другої поразки при 14 перемогах. У Лопеса - 16 перемог з нулем в графі невдач.
  • Лопес відразу заявив, що не збирається давати реванш Ломаченка.
  • Українець вибачився за свою поразку і сказав, що готовий провести реванш.
  • Раніше стало відомо, що Ломаченко проводив бій з Лопесом з травмою. Лопес відреагував на цю інформацію, вважаючи це виправданням.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Автор: Антон Дудар

Джерело матеріала
Згадувані персони
loader
loader